II Virtualus Modeliuok LT konkursas

#

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Berkut » 2012 Sau 21 (Šeš) 1:27

Konkurso pabaiga artėja o su modeliais bėda. :cry:
Neprotingai parinkta tema padarė savo, na kaip aš ir sakiau. Ambicijų daug, o rezultate šnypštas. Pakolkas baigti 2 modeliai, apgailėtina. Gaila. :mrgreen:
Vartotojo avataras
Berkut
Modeliuotojas - Kaunas
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 21:03
Miestas: Kaunas

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Tamosis » 2012 Sau 21 (Šeš) 2:23

Tema parinkta labai gerai - reikia populiarint Lietuvišką tematiką.

O, kad žmonės nenori modeliuoti lietuviška tematika, tai čia kita problema. Man gaila, kad Lietuviai nemyli savo istorijos.

Kiti organizatoriai turi laisvą valią skelbti kokius tik nori virtualius konkursus, kokiomis tik nori temomis. Galbūt tai padės surinkti milžinišką kiekį dalyvių.
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė vedmak73 » 2012 Sau 21 (Šeš) 12:04

Нормальная тема - моделей было предостаточно ,выбирай,было бы желание.
Картонщикам чуть сложнее(если не перекрашивать) - но всё равно модель найти можно было , а о пласстмасе я вообще молчу(моделей море) . Конечно это не вторая мировая или техника Германии/СССр/США и т.д. но всё же выбор моделей был - главное желание.
vedmak73
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 2009 Geg 18 (Pir) 19:02
Miestas: Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė gede » 2012 Sau 21 (Šeš) 12:59

Lietuviai jau sotūs "po gorlo", nuo savo Lietuvos, ko gero nebetoli ta diena, kai už tokias temas- "apie lietuva", jau ir į snukį duos(ar bent jau pasiūlys) :haha_no:
gede
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2010 Lie 06 (Ant) 9:19

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Tamosis » 2012 Sau 21 (Šeš) 15:01

gede rašė:Lietuviai jau sotūs "po gorlo", nuo savo Lietuvos, ko gero nebetoli ta diena, kai už tokias temas- "apie lietuva", jau ir į snukį duos(ar bent jau pasiūlys) :haha_no:


Tai nuo ko, Gede, lietuviai sotūs? Ar supranti pats ką rašai? Lietuva - tai teritorija apie 62 000 km kvadratu, o valstybė - tai visų pirma žmonės - ir tu, ir aš, ir visi kiti. Kaip mes gyvename - tai pirmiausiai priklauso nuo mūsų pačių. Valdžia - tai mūsų pačių atspindys. Tai nuo ko tu sotus? Nuo savęs? Laikas būtų susivokti, kad Lietuva - tai ne tie žmonės, kurie sėdi Seime ar kitur - tai pirmiausiai mes, o už save reikia pakovot, vietoj to, kad sėdėt ir verkšlent nuolat.

Nepatinka konkurso tema - nedalyvaukit. Kadangi šitą virtualų konkursą organizuoju aš, tai galiu pažadėt, kad ir kita tema bus susijusi su Lietuva. Man irgi Lietuvoje daug kas nepatinka, bet varyt ant savo šalies - visų pirma žema. Tai tas pats kas sakyt, kad aš esu kvailys, nieko nesugebu ir šiaip esu žioplys.
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė gede » 2012 Sau 21 (Šeš) 15:48

Atrodau panašus į tokį, kuris nesupranta ką rašo(nepakaltinamas) :roll: ? Viskuo sotūs, nematau nė vienoj vietoj(srityje-kriptyje) jokio pozityvo, apart pats savęs sau ;) . Bandė pakovoti už save Sausio 16-tą -pustyškė :roll: ... Pats konkursas(tema), tai čia ne prie ko(IMHO), apskritai su konkursais(bet kokiom temom) pas mumis, kaip tai-"neveža" :roll: . Na o pačio patriotizmas, dėl Lietuvos temos, sakykim pagirtinas, tik kaip ten su grėblio efektu, ar pačiam nenusibos daug kartų ir skaudžiai :roll:? O būti nepatenkintu ir tylėti(nevaryti), tai skaitosi mažesnis nevykėlis trijų rušių(kur ten pavardinai gale)? :haha_no:
gede
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2010 Lie 06 (Ant) 9:19

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Berkut » 2012 Sau 21 (Šeš) 16:00

Kaip teisingai parašė
gede rašė: tik kaip ten su grėblio efektu, ar pačiam nenusibos daug kartų ir skaudžiai :roll:?
tai buvo akivaizdu iš pat pradžios, kad nieko gero nebus. Bet vistiek jūs lipat ir lipat ant grėblių ir su protinga mina nenorit to pripažinti. Visi busimi konkursai su labai siaura tema bus pasmerkti.
Belieka man tik tokį aforizmą parašyti:
Упрямство - достоинство ослов. :lol:
Vartotojo avataras
Berkut
Modeliuotojas - Kaunas
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 21:03
Miestas: Kaunas

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė geris » 2012 Sau 21 (Šeš) 16:01

Jei būti pesimistu ir skleist blogas žinias - kvailumas, o tylėt ir smirdėt krūmuose - mažesnis kvailumas, tai kokia išeitis? Būti optimistu ir įžvelgt nors menkiausią pozityvumą. Tą daro Tomas ir aš jį palaikau. Jei jau taip nematot prasmės, tai bent jau patylėkit (būkit mažesniais kvailiais), o ne skleiskit abejones. Aiškiausias pavyzdys - Berkut. Na atleisk, žmogau, bet jau užkniso tokia Tavo pozicija. Kai buvo paskelbtas šis konkursas, tai vien neigiami žodžiai ir kritika. Po to tylėjimas, konkurso pabaigos laukimas, rankų trynimas. Ir kai jau konkursas eina į pabaigą, susirinko vos pora modelių, tada kaip "pilypas iš kanapių" išlenda ir sako: "Ar aš nesakiau?". Tiesą pasakius, ne Tu šį konkursą skelbei ir ne Tu sąlygas nustatei, todėl ir verdikto skelbt neturi absoliučiai jokios teisės ;)
Paveikslėlis47%
Paveikslėlis
Paveikslėlis59%
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
geris
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009 Geg 05 (Ant) 23:43
Miestas: Mažeikiai/Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Berkut » 2012 Sau 21 (Šeš) 16:18

Ne tavo reikalas ką man rašyti ir apie ką diskutuoti pirmiausiai :mrgreen:
geris rašė:Kai buvo paskelbtas šis konkursas, tai vien neigiami žodžiai ir kritika.

Skirtingai nuo tokių kaip tų kiauragalvių, iškarto parašiau, kad pravalas bus su tuo konkursu, priežastis buvo įvardintos, bet gi ne, kaip visada reikia padaryti savaip, ir eilinį kartą likti prie suskilusios geldos kvailio vietoje.
Debilai mokosi iš savų klaidų, protingi iš svetimų. :lol: Išvados akivaizdžios.
Konkurso esmė surinkti pakankamai autorių ir modelių, su tokiomis temomis nei vieno nei kito nebus. Tai kas dabar vyksta ne konkursas, o jo parodija, panašiai, kaip ir Rigoj buvo. Normalių modelistų ant pirštų galima suskaičiuoti, visi kiti, tai čia taip, modelistinis balastas, išskyrus rašymo forumose nieko kaip taisykle nepateikia.
Vartotojo avataras
Berkut
Modeliuotojas - Kaunas
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 21:03
Miestas: Kaunas

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė geris » 2012 Sau 21 (Šeš) 16:30

Oho, kaip nervai nelaiko, net asmeniškumais pradedame drabstytis :) Kas Tu toks, kad turi teisę visus vadinti kiauragalviais? Nuostabusis protas? Mano ir kitų tėvas? Žemas lygis Tau čia? Ko tada putoji? Geriau susirink skudurus ir drožk ten, kur būsi tarp lygių - nereikės nervintis. "Aš sakiau tą, sakiau aną, bet manęs nepaklausė?" Ne Tu čia vadovauji ir viską organizuoji, todėl mes galim Tavo neigiamos nuomonės ir neklausyti. Tėvelių čia nereikia ;)
Paveikslėlis47%
Paveikslėlis
Paveikslėlis59%
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
geris
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009 Geg 05 (Ant) 23:43
Miestas: Mažeikiai/Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į II Virtualus konkursas 2011/ II Virtual competition 2011 / II Виртуальный конкурс 2011

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron