II Virtualus Modeliuok LT konkursas

#

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Tamosis » 2012 Sau 21 (Šeš) 16:34

Specialiai Tau Berkut priminsiu šio konkurso tikslą:

Šio konkurso tikslas skatinti modeliuotojus daugiau dėmesio skirti Lietuvos karo istorijai.

Tai manau, kad du baigti modeliai LT tematika irgi rezultatas. Konkurso tikslas - skatinti modeliuoti LT tematika. Jeigu mažai kas nori - na ką padarysi.

Nėra čia tikslo ant skaičiaus pavaryt.

Pačiam gi siūlau eit į modelizmas.com ir ten daryti ką nori ir kaip nori. Kol kas apart kalbų dar nieko gero taip ir nepadarei, išskyrus modelius, kurie yra geri.

Tai, kaip sakant, nepatinka - nedaryk tos LT technikos. O tuo pačiu ir neaiškint ką reikia daryt, o ko nereikia. Geriausiai yra nieko nedaryt, tada automatiškai viskas yra gerai, nes nėra kam būt blogai.
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Berkut » 2012 Sau 21 (Šeš) 16:47

geris rašė:Ne Tu čia vadovauji ir viską organizuoji, todėl mes galim Tavo neigiamos nuomonės ir neklausyti. Tėvelių čia nereikia ;)

Kaip rašiau aukščiau, debilai mokosi ant savų klaidų. Matau patarimai iš šalies nereikalingi, kagi, taip ir toliau kiekviena karta snukių į krūvą š..,o krisit, kelsitės ir vėl krisit. :mrgreen:
geris rašė:Pačiam gi siūlau eit į modelizmas.com ir ten daryti ką nori ir kaip nori. Kol kas apart kalbų dar nieko gero taip ir nepadarei, išskyrus modelius, kurie yra geri.

O ką aš turiu daryti? Mane viskas tenkina kaip yra dabar. :) Aš linkęs daryti modelius, o ne liežuviu malti tuščiai, nors tiesa sakant suderinu abu dalykus. :haha_no:
geris rašė:Tai, kaip sakant, nepatinka - nedaryk tos LT technikos.

Nedarau, nes man neįdomi ir jos, lietuviškos technikos, tiesa net nėra iš principo. Tai, kad kokie hameriai naudojami LT kariuomenėje nedaro juos dar lietuviškais. :D
Tamosis rašė:Geriausiai yra nieko nedaryt, tada automatiškai viskas yra gerai, nes nėra kam būt blogai.

Aš įpratęs jei ką daryti, daryti gerai, o ne dėl varnelės, kad tik belieką padaryti, nesvarbu kaip. ;)
P. S. O kaip bus nustatomi nugalėtojai? Vistik konkursas!!! Gal reikėjo GroupBuild'u pavadinti, tada ne taip juokingai atrodytu. :mrgreen:
Vartotojo avataras
Berkut
Modeliuotojas - Kaunas
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 21:03
Miestas: Kaunas

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė geris » 2012 Sau 21 (Šeš) 16:59

Ir vis tiek savo dainelę dainuoja. Šnekam ta pačia kalba, rodos, bet žmogus nesupranta ir viskas. Pamokslus kaip senas tėvelis skaito. Iš savo pusės galiu pasakyti, kad tik tokie patys debilai linksta į asmeniškumus ir purvais drabstosi. Niekas iš Tavęs jokio patarimo (kokio patarimo - bambėjimo) neprašo, Berkut, ko kiši savo trigrašį? Ir pasižiūrėk, ką cituoji ;)
Paveikslėlis47%
Paveikslėlis
Paveikslėlis59%
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
geris
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009 Geg 05 (Ant) 23:43
Miestas: Mažeikiai/Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Tamosis » 2012 Sau 21 (Šeš) 17:01

Nugalėtojai bus nustatomi taip kaip parašyta taisyklėse.

O konkursas ne dėl varnelės. Dar kartą siūlau paskaityti koks konkurso tikslas. Ar man reikia dabar paskelbti, kad modeliuojam SSRS laikų techniką, kad tamsta būtum patenkintas?

Dar kartą pasakysiu - kad ne kiekis čia esmė. Kodėl manai, kad turi būti tik taip kaip pats manai?

Va buvo pirmas virtualus konkursas. kuriame galėjo dalyvauti bet kokie modeliai. Tai siūlau nueit į archyvą ir pasižiūrėti kiek modelių buvo baigta. Taip, kad nereikia čia pasakot, kad plačios temos pasirinkimas sutrauks begalę dalyvių - nesutrauks.

O jeigu patį viskas tenkina - tai gerai :)

Mane du modeliai - Lietuvoje tarnavusios ar lietuviškos technikos - tenkina, kaip rezultatas. Jeigu tau tik masės reikia - tai daryk kitokius konkursus - kas draudžia.

Va artėja ir metinis Vilniaus konkursas, po kurio tikriausiai vėl visi šauks, kad blogas teisėjavimas ir panašiai. Sukūriau specialias temas šiuo klausimu, kas diskutuoja ten? Niekas. Rėkti mokam visi, o kai reikia daryt - tai tada tylim, o jau kritikuot tai ohoho - su malonumu :) na bet matyt tokia ta žmogaus prigimtis.

Aš turiu savo nuomonę visais klausimais :) jeigu tamstoms gaila, kad aš grėbliais vaikštau - tai tik jūsų asmeninė problema. Jeigu manot, kad aš turiu daryti kažką taip kaip jūs norite - tai ne - neturiu.

Nepatinka konkurso tema - vėlgi jūsų asmeninė problema. Niekas neverčia dalyvaut. Pasaulis pilnas visokio lygio konkursų - važiuokit ir dalyvaukit, siųskit savo modelių foto į kitus konkursus ir t.t. Negi kas verčia jus ką nors daryti ko jūs nenorit. Niekas gi nesako, kad privalote dalyvauti šiame konkurse.

Patinka džiaugtis, kad modelių mažai - džiaukitės į sveikatą. Kas gi gali būti maloniau už pasišaipymą iš kitų?

Sugebat padaryt geriau - tikriausiai ne.

Tai tiek žinių :) gerų modelių LT tematika
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Stas » 2012 Sau 21 (Šeš) 17:51

Vai kokios aistros verda. :D

Klausimas pranašui, gal žinote koks oras bus artimiausiu metu Lietuvoje? ;)
O kitas klausimas protingam žmogui. Kokia tema turėtu buti konkursui? prašvieskit mus debilus :cry:
Vartotojo avataras
Stas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: 2010 Geg 06 (Ket) 13:54

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Berkut » 2012 Sau 21 (Šeš) 17:56

Tamosis rašė:Nugalėtojai bus nustatomi taip kaip parašyta taisyklėse.

Nu jo jo, iš vieno modelio bus nugalėtojas? Super. :lol:
Tamosis rašė:Ar man reikia dabar paskelbti, kad modeliuojam SSRS laikų techniką, kad tamsta būtum patenkintas?

Ne. Nes ir čia bus nefontanai, apskritai virtualus konkursas Lietuvoje yra kvailystė, normaliam konkursui modelių iš Lietuvos trūksta stipriai, ką jau kalbėti apie virtualų.
Tamosis rašė:Dar kartą pasakysiu - kad ne kiekis čia esmė.

Įdomiai čia. Jei nėra kiekio tai koks čia tada populiarumas? Reiškia niekam neįdomu. Manau tikslas nepasiektas, nors pats save ir mane bandai įtikinti priešingai. 8-)
Tamosis rašė:Va buvo pirmas virtualus konkursas. kuriame galėjo dalyvauti bet kokie modeliai. Tai siūlau nueit į archyvą ir pasižiūrėti kiek modelių buvo baigta. Taip, kad nereikia čia pasakot, kad plačios temos pasirinkimas sutrauks begalę dalyvių - nesutrauks.

Vėl pamokos tau nebuvo, jei tokia plati tema nesurinko pakankamai modelių, ką kalbėti apie susiaurintą, vėlgi išvados nepadarytos.
Tamosis rašė:Mane du modeliai - Lietuvoje tarnavusios ar lietuviškos technikos - tenkina, kaip rezultatas.

Nemanau, kad kalbi nuoširdžiai. Išlaikai gera mina, esant prastam žaidimui.
Tamosis rašė:Va artėja ir metinis Vilniaus konkursas, po kurio tikriausiai vėl visi šauks, kad blogas teisėjavimas ir panašiai. Sukūriau specialias temas šiuo klausimu, kas diskutuoja ten? Niekas. Rėkti mokam visi, o kai reikia daryt - tai tada tylim, o jau kritikuot tai ohoho - su malonumu

Šiaip aš visalaik dalyvavau diskusijose ir rašiau, tai kas yra gerai ar blogai, skirtingai kai kurių šudmalių.
Tamosis rašė:Aš turiu savo nuomonę visais klausimais :) jeigu tamstoms gaila, kad aš grėbliais vaikštau - tai tik jūsų asmeninė problema. Jeigu manot, kad aš turiu daryti kažką taip kaip jūs norite - tai ne - neturiu.

Savo nuomonės turėjimas geras dalykas, tik nereikia ignoruoti akivaizdžių dalykų ir daryti priešingai, motyvuojant tik tuom, kad tai tik tavo reikalas ir kaip panorėsi tai ir padarysi. Nemokėjimas pripažinti klaidų, kvailas bruožas.
Tamosis rašė:Nepatinka konkurso tema - vėlgi jūsų asmeninė problema. Niekas neverčia dalyvaut. Pasaulis pilnas visokio lygio konkursų - važiuokit ir dalyvaukit, siųskit savo modelių foto į kitus konkursus ir t.t. Negi kas verčia jus ką nors daryti ko jūs nenorit. Niekas gi nesako, kad privalote dalyvauti šiame konkurse.

Teisingai, todėl ir nelendu. Jei bučiau dalyvavęs, tai tada ir nieko nesakyčiau, kad nebūtų priekaištų, dabar gi aš laisvas ir galiu komentuoti iš šalies taip, kaip matau. :haha_no:
Tamosis rašė:Patinka džiaugtis, kad modelių mažai - džiaukitės į sveikatą.

Tai ne džiaugsmas, tai konstatacija fakto, kad įvyko.
Tamosis rašė:Kas gi gali būti maloniau už pasišaipymą iš kitų?

Mano džiaugsmui, neturiu to lietuviško bruožo ir tuom patenkintas. ;)
Sėkmės.
Vartotojo avataras
Berkut
Modeliuotojas - Kaunas
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 21:03
Miestas: Kaunas

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Berkut » 2012 Sau 21 (Šeš) 18:00

Stas rašė:Vai kokios aistros verda. :D

Klausimas pranašui, gal žinote koks oras bus artimiausiu metu Lietuvoje? ;)
O kitas klausimas protingam žmogui. Kokia tema turėtu buti konkursui? prašvieskit mus debilus :cry:

Šulijai parašyk.
Kad konkursas būtų pilnavertis, dar anksti kalbėti apie virtualius konkursus Lietuvoje.
Vartotojo avataras
Berkut
Modeliuotojas - Kaunas
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 21:03
Miestas: Kaunas

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Stas » 2012 Sau 21 (Šeš) 18:53

Berkut rašė:Šulijai parašyk.

Na va ir viskas? ;) šeip užtenka užeiti į orai.lt ir sužinoti orų prognozę, čia aš tik testą jūsų IQ patikrinti padariau.
Berkut rašė:Kad konkursas būtų pilnavertis, dar anksti kalbėti apie virtualius konkursus Lietuvoje.

O aš manau laikas visada yra tinkamas, ir geriau jau toks konkursas nei iš vis nieko. Kaip pasakoja legenda Edisonas padarė 5000 bandymų prieš išrasdamas lemputę. Geriau padaryti 4999 nevykusiu konkursų ir surasti viena vykusi variantą nei klausytis ir nervintis del 100000000000000 LABAI PROTINGŲ žmonių patarimų.
Vartotojo avataras
Stas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: 2010 Geg 06 (Ket) 13:54

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė geris » 2012 Sau 21 (Šeš) 21:22

Siūlyčiau visiems padaryti vieną labai paprastą dalyką - ignoruokit tai, ką ponas Berkut rašo. Gal nusibos rašyt... Na yra ponui Berkut viskas "juoda" , nors įrodai, kad "balta". Ir dar kiti turi matyti "juoda" taip kaip jis. Kiti nenorės matyt - ponas Berkut pats "pajuoduos". Anot tavęs, Berkut, jei mes nepritariam Tavo nuomonei, esame kiauragalviai, debilai, šūdmaliai ir t.t.? Klausiu dar kartą: kas Tu toks esi, kad turi teisę vadovaut tam, ko pats nesuorganizavai?
Paveikslėlis47%
Paveikslėlis
Paveikslėlis59%
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
geris
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009 Geg 05 (Ant) 23:43
Miestas: Mažeikiai/Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė vedmak73 » 2012 Sau 21 (Šeš) 22:53

Беркут у Вас очень предвзятый взгляд.Вам не приходило на ум ,что если 10 человек смотрят на улицу где идёт дождь и 9 говорят ,что дождь идёт ,а 1 доказывает им ,что они не правы -то скорее неправ именно он ,единственный. Ну а если вы имеете по всем вопросам своё личное ИМХО то может не стоит его так яростно навязывать другим.
Если мы все д.... ,как Вы говорите ,а Вы мастер и гений ,то зачем Вы опускаетесь до общения с нами?

По поводу конкурсов - а Вы бы попробовали организовать хоть один,а мы бы посмотрели. А охаивать других особого умения не надо.

Для многих моделизм это хобби,способ провести свободное время с пользой и удовольствием для себя, и модели они делают в первую очередь для себя,а не на чемпионат мира . И именно благодаря таким конкурсам они приобретают опыт,который пригодится при работе со следующей моделью и повышают своё мастерство.

А кол-во готовых моделей - так Вы сравните соотношение участники форума/готовые модели на многочисленных конкурсах на российских и англоязычных (польскоязычных) сайтах.Я думаю там не намного большее значение будет чем у нас.Так ,что это значит ,что они тоже неправильно выбирают темы? И тоже д...?

Желаю с большим оптимизмом смотреть в будущее.
vedmak73
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 2009 Geg 18 (Pir) 19:02
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į II Virtualus konkursas 2011/ II Virtual competition 2011 / II Виртуальный конкурс 2011

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron