II Virtualus Modeliuok LT konkursas

#

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Linas » 2012 Sau 21 (Šeš) 23:31

Hm... man jau visai nepatinka, kur link krypsta ši tema. Net liežuvis neapsiverčia vadinti to diskusija.
Noriu pastebėti, kad dviejų gerai žinomų Mike Judge personažų posakio "tai yra šūdas" itin dažnas vartojimas rodo tik nebrandumą ir nieko daugiau. Jeigu pasisakantiems ir toliau bus per sudėtinga reikšti savo mintis kultūringai, tema bus užrakinta, šiukšliniai postai ištrinti.
Vartotojo avataras
Linas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 609
Užsiregistravo: 2009 Bal 16 (Ket) 21:56
Miestas: Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Tamosis » 2012 Sau 22 (Sek) 0:45

Vat Linas, teisingai :) ramint aistras reikia

Berkut, prieš cituodamas atskirus mano sakinius, pabandyk suprasti ką aš noriu pasakyti, nes man atrodo, kad nelabai supranti.

Siūlau dar kartą pasižiūrėti koks konkurso tikslas, perskaityti kelis kartus, jeigu iš pirmo karto yra nesuprantama.

Iš pradžių buvo konkurso tema bloga, o paskui, kai paaiškėjo, kad ir plati tema išeina su praktiškai tokiais pačiais rezultatais - tai Lietuvoje kalbėti apie virtualius konkursus dar anksti. Kodėl?

Kai kūrėm Vilniaus klubą irgi buvo sakoma, kad dar anksti, kad mes nepasiruošę ir t.t. Jeigu tokių nepasiruošusių klausyt, tai iš vis nieko nebūtų pasiekta.

Čia kaip ir per Vilniaus kasmetinį konkursą, ateina žmogus ir sako, kad modelių mažai, o kai paklausi kodėl savo modelių neatneši, tai jis matai nepasiruošęs. Tai jeigu tokia realybė Lietuvoje, kad mažai pasiruošusių, tai gal geriau nieko nedaryt. Visi ramiai namie klijuos, dės nuotraukas į forumą ir bus ramu :)

Tai kodėl anksti? Ar modeliuotojai klijų ir žirklių nebegauna pirkti, ar kas yra? Ko trūksta?

Ir dar vienas klausimas. Tai kada gi, tavo nuomone, mes išviso būsim pasiruošę kokiam nors konkursui?

Gal kiekvienas modeliuotojas turi prisiimti kokius nors įsipareigojimus, kad per metus turi padaryti 12 modelių, kitaip nebegalės daugiau niekada modeliuoti?
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Berkut » 2012 Sau 22 (Sek) 17:47

vedmak73 rašė:Вам не приходило на ум ,что если 10 человек смотрят на улицу где идёт дождь и 9 говорят ,что дождь идёт ,а 1 доказывает им ,что они не правы -то скорее неправ именно он ,единственный.

Vienas mažas pataisymas. Veiksmas vyksta psichiatrijos ligoninėje, 9 (psichikos ligoniai) žiūri į sieną ir sako, kad lyja, kitas (sanitaras), bando jiems pasakyti, kad reikia žiūrėti ne į sieną, bet pro langą. :D
vedmak73 rašė:По поводу конкурсов - а Вы бы попробовали организовать хоть один,а мы бы посмотрели. А охаивать других особого умения не надо.

Nereikia plakti viską į krūvą. Aš kalbu tik apie virtualų konkursą, nuleisk gazą ir perskaityk apie ką kalba eina. :)
Kas liečia kasmetinio konkurso, aš tik galiu pareikšti didelę pagarbą už jūsų organizavimą ir džiaugiuosi, kad yra žmonių tempiančių tokį darbą. Bet aš kalbu išskirtinai apie virtualų konkursą, bet matau jūsų emocijos persveria blaivų protą.
Stas rašė: šeip užtenka užeiti į orai.lt ir sužinoti orų prognozę,

Aš mėgstu labiau http://www.gismeteo.lt/ :lol:
Tamosis rašė:Berkut, prieš cituodamas atskirus mano sakinius, pabandyk suprasti ką aš noriu pasakyti, nes man atrodo, kad nelabai supranti.

Tą pati siūlau Tomai ir tau padaryti. Koks gali būti populiarinimas, kai nėra tu modelių? Koks konkursas iš kelių modelių? Kaip bus nustatomas nugalėtojas kai nėra konkurencijos? Kategorijose po viena modeli, tai jis automatiškai bus nugalėtojas? Nu ar ne juokinga? Reikia turėti drąsos ir pripažinti, kad konkursas neįvyko. Reikėjo keisti formata, daryti ne konkursą, o GroupBuid;a tada. būtų sąžiningiau ir teisingiau. Konkursas vyksta tik tada, kada yra kam varžytis, ar ne taip?
Tamosis rašė:tai Lietuvoje kalbėti apie virtualius konkursus dar anksti. Kodėl?

Tai ar tau neaišku dar? Nėra tiek žmonių Lietuvoje, kad būtų vykęs pilnavertis konkursas. Todėl ir sakau, ne konkursu reikia tai vadinti.
Tas pats liečia ir Vilniaus konkursą. Atmesk užsienio modelius ir ką gausim? Šnypštą nesurinks daugelis kategorijų modelių. Kodėl? Ogi todėl, kad atleiskit, bet nėra pas mus modeliuotoju tiek, kad galėtu kasmet paruošti pakankamai modelių. Daugelis tik liežuvių malą ir tiek. Bet visi niekaip vistiek nenori pripažinti realybės.
Nežinau ar bus šiais metais Vilniaus konkursas, bet jei vyks, aš matydamas, kas buvo praeitais metais, gausos modelių neprognozuoju, bent jau iš lietuvių pusės. iš čia ir paralėlės su virtualių konkursu.
Tamosis rašė:Čia kaip ir per Vilniaus kasmetinį konkursą, ateina žmogus ir sako, kad modelių mažai, o kai paklausi kodėl savo modelių neatneši, tai jis matai nepasiruošęs. Tai jeigu tokia realybė Lietuvoje, kad mažai pasiruošusių, tai gal geriau nieko nedaryt. Visi ramiai namie klijuos, dės nuotraukas į forumą ir bus ramu

Nemaišyk virtualaus konkurso su reailiu. Kažkodėl virtualiam konkurse nei lenkų nei latvių ar kitų užsienėčių nebuvo, to tarpu realiame jie būna. Štai ir skirtumas, kol patys lietuviai nepradės aktyviau modeliuoti, tol virtualus konkursai bus parodija į konkursus, kiek tu jų nedarysi. Pradės lietuviai daugiau modeliuoti, tada ateis laikas ir virtualiam.
Padaryti virtualų konkursą daug sąnaudų nereikia, skirtingai nuo realaus.
Tamosis rašė:Gal kiekvienas modeliuotojas turi prisiimti kokius nors įsipareigojimus, kad per metus turi padaryti 12 modelių, kitaip nebegalės daugiau niekada modeliuoti?

Kam tie kraštutinumai. Kažkodėl tu vis skirstai į juoda ir baltą. Virtualiam kaip ir realiam konkursui, kad įvyktu, reikia kaip minimus daugiau nei trijų modelių kiekvienoje kategorijoje. Kai Lietuvoje bus galimybė tą pasiekti, tai tada ir bus galima svarstyti klausymą apie virtualius konkursus. Pakolkas tik klounada gaunasi.
Vartotojo avataras
Berkut
Modeliuotojas - Kaunas
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 21:03
Miestas: Kaunas

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Tamosis » 2012 Sau 22 (Sek) 18:08

Berkut dar kartą nuo pradžių perskaityk ką aš rašiau, nes vis dar neįsikirtai į esmę.
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Berkut » 2012 Sau 22 (Sek) 18:24

Tamosis rašė:Berkut dar kartą nuo pradžių perskaityk ką aš rašiau, nes vis dar neįsikirtai į esmę.

Ta patį galiu ir tau adresuoti. ;)
Sėkmės. Diskusija baigiau, kiekvienas likome prie savo nuomonės, lygiosios. :mrgreen:
Vartotojo avataras
Berkut
Modeliuotojas - Kaunas
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 21:03
Miestas: Kaunas

Re: II Virtualus Modeliuok LT konkursas

Standartinė Tamosis » 2012 Sau 22 (Sek) 18:33

Specialiai Tau, Berkut, pacituosiu save. Čia pasisakymas iš pačios šio virtualaus konkurso pradžios:

O ar geras rezultatas būtinai turi būti daug modelių?

Lietuvoje gyvenam, esame lietuviai, o lietuviškos technikos kaip nėr taip nėr, išskyrus Prano laivus ir gal dar kelis modelius. :( gaila. Kai norim tai visokius variantus padarom ir perdarom, ir perdažom. Bet kažkodėl baisiai visiems lietuviška technika kliūna.


Čia, kad nekalbėtum, kad aš kalbu prisidengdamas gera mina, norėdamas parodyti, kad padėtis yra geresnė negu ištikrųjų.

Šios nuomonės laikiausi nuo pat pradžių.

Taip, kad dar kartą pakartosiu - pasiskaityt ir įsigilink, o tada rašyk .

Ir man vis dar neaišku kodėl anksti? Ir kada bus neaksti? Čia kaip nutiks - ateis 2044 staiga Lietuvoje atsiras krūvos modeliuotojų?

Gal pačiam reikėtų susitaikyti su esama realia padėtimi ir vietoj to, kad visus asilais vadint, geriau sudalyvauti ir padaryti kokį modelį?
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į II Virtualus konkursas 2011/ II Virtual competition 2011 / II Виртуальный конкурс 2011

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron