Salvatore Todaro (U-212)/Revell/1:144/Plastic

#

Salvatore Todaro (U-212)/Revell/1:144/Plastic

Standartinė Laurynas » 2011 Bir 26 (Sek) 23:17

Atėjo ir man laikas debiutuoti laivų modelių srityje. taigi pristatau jūsų dėmesiui Italijos laivyno naujausią povandeninį laivą Salvatore Todaro (priklausantį kol kas dviejų laivų klasei tuo pačiu pavadinimu). Pirmiausiai derėtų pasakyti, kad šis laivas yra gal labiau žinomas kaip Bundesmarine U-212 klasė.
U-212 - tai naujos kartos neatominiai povandeniniai laivai, kurių energetinę sistemą be įprastų dyzelių ir elektros motorų sudaro ir kuro elementai (angl. fuel cell), kurių pagalba laivas iki 2 savaičių gali išbūti po vandeniu be "kvėptelėjimo" baterijoms pakrauti. Dar U-212 klasė pasižymi labai žema garsine signatūra, todėl yra labai sunkiai pastebima akustinėmis sistemomis. Ginkluotę sudaro 6 533 mm kalibro torpedų aparatai, kurie gali būti panaudoti ne tik torpedų bet ir priešlaivinių raketų paleidimui (nors ES dar nepagaminta raketa šio tipo laivams ;) ).

Revell ir šį kartą mane nudžiugino labai geros kokybės rinkiniu. Detalės nors ir pakankamai stambios susiėjo praktiškai idealiai, siūlių vietos beveik visur (išskyrus antstatą) suprojektuotos taip, kad būtų natūraliuose korpuso siūlių ir jungimo linijų vietose.

Gamintojas siūlo 5 modelio dažymo/žymėjimo variantus. Iš jų 4 yra Bundesmarine parodantys visus 4 Vokietijos turimus U-212 klasės laivus. Skirtumą tarp jų sudaro tik borto numeriai ir kelios kitos smulkmenos. Vokiški laivai turėtų būti dažomi viena spalva (juodos ir rudos mišiniu).

Aš pasirinkau mano akiai mažiau nuobodžią Italijos laivyno dviejų spalvų dažymo schemą, kur povandeninė laivo dalis dažyta revell antracit ir humbrol leather brown mišiniu (dominuojanti antracit spalva), o antvandeninė laivo dalis - MM medium grey spalva (šiurkščias denio vietas patamsinant)

Paveikslėlis


Na ir kai išsiaiškinsiu kaip atsikratyt tik vieno thumbnail'o rodymo talpykloje, tada bus ir daugiau nuotraukų :evil: (kaip ir minėjau kitoje temoje nemėgstu aš tų visokių shakų ir bucketų, o dabar kai esu priverstas jais naudotis, dar labiau jų nemėgstu :evil: :evil: :evil: )
Laurynas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2009 Geg 14 (Ket) 22:53

Re: Salvatore Todaro (U-212)/Revell/1:144/Plastic

Standartinė Laurynas » 2011 Bir 27 (Pir) 19:59

Kol mano naudojamas "šakas ir bucketas" neužlinko vėl, gal pavyks keletą nuorodų į nuotraukas įmest (nes nuotraukų forumas nenori pripažint...)

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Na panašu šiandien kibernetinės dvasios buvo man palankesnės :) taigi sukroviau nuorodas į viską ką turiu parodyt šioje temoje.
Laurynas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2009 Geg 14 (Ket) 22:53

Re: Salvatore Todaro (U-212)/Revell/1:144/Plastic

Standartinė auktis » 2011 Bir 28 (Ant) 21:03

Na toks visai neblogas "burbulas" ;)
O kas dabar sekantis? :)
Vartotojo avataras
auktis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2009 Geg 09 (Šeš) 8:48
Miestas: Vilnius

Re: Salvatore Todaro (U-212)/Revell/1:144/Plastic

Standartinė Laurynas » 2011 Bir 30 (Ket) 21:44

auktis rašė:Na toks visai neblogas "burbulas" ;)
O kas dabar sekantis? :)


Nu jo :lol: palyginus su tavo japoniškų "torpedų" varijacijomis tai tikrai burbulas :) o iš laivyno temos man kažkaip 206 serijos Bundesmarine povandeninės valtys įdomiai atrodo :) tuolab kad Revell ir reikiamo mąstelio (1:144) modelį turi :) Na bet ir be jo turiu keletą įpusėtų aparatų, kuriuos reikia užbaigt kažkaip...
Laurynas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2009 Geg 14 (Ket) 22:53


Grįžti į Povandeniniai laivai / Submarines / Подводные лодки

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias