GB Lietuva ir Ukraina kartu - Taisyklės

#

GB Lietuva ir Ukraina kartu - Taisyklės

Standartinė Tamosis » 2014 Geg 27 (Ant) 21:51

Prototipas turėjo būti eksploatuojamas arba yra eksploatuojamas vienos iš valstybių (Lietuva arba Ukraina), per šių valstybių nepriklausomybės laikotarpius:
1. Lietuva: 1918 -1940 m. nepriklausomybės laikotarpis ir nuo 1991 m. iki šių laikų.
2. Ukraina: 1917 – 1920 m. Ukrainos liaudies respublika ir nuo 1991 m. iki šių laikų.
Gaminamas modelis turi būti paremtas istoriografiniais šaltiniais.
Modelio mastelis ir firma – gamintojas pagal modeliuotojo pasirinkimą.
Leidžiama dalyvauti modeliams kurie yra padaryti ne daugiau kaip 30 %.
Neapribojamas bet kokio papildomo „aftermarketo“ naudojimas.
Dalyvaujant konkurse būtina aprašinėti darbų eigą bei pateikti daromo modelio nuotraukas įvairiuose gamybos etapuose. Informaciją talpinti tam sukurtose forumų temose.
Sukuriant forumo temą joje būtina nurodyti technikos pavadinimą, mastelį, modelio gamintoją, naudojamą papildomą „aftermarketą“.
Temos aprašyme nurodyti savo vardą, pavardę arba forumo dalyvio vardą. Temą pradubliuoti oponentų forume.
Jeigu modelis jau pradėtas prieš konkursą, dalyvis privalo aprašyti padarytus darbus.
Pageidautina padaryti modelio komplekto bei ,jei naudojamas papildomas „aftermarketas“, aprašymus.
Apie gaminamą modelį netalpinti informacijos bei nuotraukų į kitus internetinius modeliavimo resursus iki konkurso pabaigos.
Konkurso pradžia - 2014 06 01.
Konkurso pabaiga - 2015 01 31.
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: GB Lietuvos ir Ukrainos technika - Taisyklės

Standartinė Tamosis » 2014 Geg 27 (Ant) 21:55

Ukrainos forumas, kuriame dubliuojam temas:

http://news.hobby.net.ua/forum/index.php?
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: GB Lietuvos ir Ukrainos technika - Taisyklės

Standartinė Prunce » 2014 Geg 28 (Tre) 18:27

Taisyklėse rašoma:
Apie gaminamą modelį netalpinti informacijos bei nuotraukų į kitus internetinius modeliavimo resursus iki konkurso pabaigos.

O jei aš savo modelį jau esu pradėjęs daryti ir pristatinėti kitame Forume, tai ką, man nutraukt pristatinėjimą ten? Modelio padaryta gal tik 5- 6 procentai. Kokiu tikslu įvestas šis ribojimas? Modelis yra mano, o ne kokio nors Forumo nuosavybė ir kur noriu, ten dedu jo surinkimo aprašymą, nes tai - mano teisė (kaip elgtis su savo nuosavybe ir darbu). Sudalyvauti norisi. Žinoma, galėčiau ir naują modelį pradėti, bet šiemet tokia situacija, kad beveik neturėsiu kur dirbti - Laisvalaikio centras užsidaro renovacijai iki lapkričio mėnesio - tai daugelio darbų namuose tiesiog neturiu kaip padaryti. O ir pradėtojo modelio darbų stabdyt nesinori, nes per vasarą ir rudens pradžią bus daromi tik keli svarbiausi modeliai. O, manau, kad bent iš mūsų pusės "upėmis" modeliuotojai į šį konkursą tikrai nepasipils.

Tai tiek
Prunce
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 1627
Užsiregistravo: 2009 Lie 10 (Pen) 11:24
Miestas: Gargždai

Re: GB Lietuvos ir Ukrainos technika - Taisyklės

Standartinė Tamosis » 2014 Geg 28 (Tre) 18:45

Tokia taisyklė normalus dalykas, pasitaikanti tikrai ne tik pas mus. Todėl taisyklių manau daugiau nekeitinėsim pagal kiekvieno poreikius. Todėl jeigu norisi dalyvauti,tai taip ir darykit. Baigsis šitas group buildas ir galėsit savo modelį dėt kur norit :)
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius


Grįžti į Taisyklės / Rules / Правила

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron