Popierinių modelių konkursas "Gargždai-2023"

Čia pateikiama informacija apie renginius susijusius su modeliavimu, šio forumo naujienas ir pasikeitimus forume, kitas us modeliavimu susijusias naujienas
#

Re: Popierinių modelių konkursas "Gargždai-2023"

Standartinė Prunce » 2023 Bal 03 (Pir) 10:47

Taigi, konkurso rezultatai:

Taigi, konkursinėje programoje užregistruoti 298 modeliai. Dar 14 išstatyti parodoje. Modelius pagamino 102 modeliuotojai. Vaikų iki 10 metų buvo 30 modelių, kuriuos padarė 13 modeliuotojų. Dėl gana didelio modelių skaičiaus kategorija V1 buvo suskaidyta į tris atskiras kategorijas (V1-KT – technikos modeliai, V1-KP – architektūros modeliai ir V1-KF – figūrėlės ir kiti modeliai) ir visose įteiktos 3 nominacijos. V2 amžiaus grupėje šįkart dalyvavo 44 modeliuotojai su 91 modeliu. Jaunimo amžiaus grupėje dalyvavo 18 dalyvių su 39 modeliais, o suaugusiųjų – 29 modeliuotojai su 136 modeliais.
V1-KT kategorijoje (12 modelių) nominacijas laimėjo Markas Volianiukas su Pz. Kpfw. VI „Tiger“ (Gargždų VJLC), Dominik Oldakowski su krovininio traukinio (Čarna Bialostocka, „Modelandis“) ir Dominykas Pekarsakas su diorama „Tiger“ prieš „Sherman“ (Kaunas).
V1-KP kategorijoje (11 modelių) nominacijas laimėjo Markas Volianiukas su Franciškovo kaimo kultūros centro (GVJLC), Emilijus Stupin su Jažvinskių rūmų Borkuose (GVJLC) ir Bartosz Oldakowski su piktojo burtininko pilies („Modelandia“) modeliais
V1-KF kategorijoje (7 modeliai) nominacijas laimėjo Elina Radiszewska su reecon („Modelandia“), Glebs Nikitins su grifono („Modelandia“) ir Zlata Wieraska su pudelio („Kartonowy Tur“. Bielsk Podlaski) figūrėlėmis.
V2-KA – aviacijos modelių kategorijoje (5 modeliai) – nominacijas laimėjo Franciszek Chmieliewicz su RWD-5bis („Combat“. Chelmža), Jakub Siuchno su Su-7BKL („Modelandia“) ir Michal Czarniecki su Messerschmitt Bf-109 („Modelandia“) modeliais.
V2-KL – laivų modelių kategorijoje (2 modeliai) - konkursas neįvyko, bet abu išstatyti modeliai vertintojų pripažinti kaip verti laimėti nominacijas: Wiktor Bajer su upinės baržos „Iza“ (Šviečės kultūros centro modeliuotojų ratelis) ir Michal Czarniecki su kateriais S-1 ir S-5 („Modelandia“).
V2-KRT – ratinės sausumos technikos modelių kategorija (16 modelių) – nominacijas laimėjo Liepa Vaitkutė su ledų kioskelio (GVJLC), Tymoteusz Radziwonski su „Avenger“ zenitinio įrenginio ir Michal Czarniecki su šarvuoto transporterio „Rosomak“ („Kartonowy Tur“) modeliais.
V2-KVT – sausumos vikšrinės technikos modelių kategorija (12 modelių) – nominacijas laimėjo Arturs Mateša su SU-100 savaeigio pabūklo (BJC „Jauniba“. Daugpilis), Fernando Impala su tanko „Cromwell“ („Modelandia“) ir Igor Szymanski su Pz. Kpfw. VI „Tiger“ („Combat“) modeliais.
V2-KF – figūrėlių kategorija (19 modelių) – nominacijas laimėjo Izabelė Limontaitė su kinų drakono (Klaipėdos MSC studija „Febas“), Alisa Melnikova su Dragon Wyvern“ (BJC „Jauniba“) ir Erika Druse su koalos (taip pat „Jauniba“) figūrėlėmis.
V2-KP – architektūros modelių kategorija (23 modeliai) – nominacijas laimėjo Marta Stupina su Ledo karalienės pilimi (GVJLC), Igor Szymanski su namelio („Combat“) ir Maksims Jurgelevičs su Talkville 141 ir 142 namelių (BJC „Jauniba“) modeliais.
V2-KX – kiti neklasifikuoti aukščiau modeliai (12 modelių) – nominacijas laimėjo Tautvydas Kasparaitis su kosminio naikintuvo „Arsen-7“ (GVJLC), Arturs Mateša su krovininio traukinio (BJC „Jauniba“) ir Gytė Kulikauskytė su Mini pasaulis. Kavinė („Febas“) modeliais.
J-KA - aviacijos modelių kategorijoje (6 modeliai) – nominacijas laimėjo Paulius Prišmontas su naikintuvo „Nieuport“ Nie – 23 (GVJLC), Arkadiusz Fiszer su naikintuvo „Nieuport“ Nie – 11 („Combat“), Jaroslaw Zawistowski su naikintuvo MiG-21MF („Combat“) ir Aleksejs Mendrikis su sraigtasparnio „Mi-2“ (BJC „Jauniba“) modeliais – pripažintos laimėjusiomis 4 nominacijos.
J-KL - laivų modelių kategorijoje (3 modeliai) - nominacijas laimėjo Arkadiusz Fisher su ORP „Niruchwytny“ („Combat“), Jaroslaw Zawistowski su „Bieber“ („Combat“) ir Kacper Czarniwecki su torpediniais kateriais S-1 ir S-5 („Modelandia“).
J-KRT – ratinės sausumos technikos modelių kategorijoje (2 modeliai) konkursas neįvyko – bet vertintojai pripažino, kad abu modeliai – Aleksejs Mendrikis „Mercedes Benz „Actros“ 1843 (BJC „Jauniba“) ir Kacper Czarniecki „Stratopolonez“ („Modelamdia“) yra verti laimėti nominacijas.
J-KVT – vikšrinės technikos modelių kategorijoje (8 modeliai) - nominacijas laimėjo Arkadiusz Fisher su TKW („Combat“), Jaroslaw Zawistowski su T-28 („Combat“) ir Bartlomiej Paszko su Pz. Kpfw. VI „Tiger“ („Modelandia“).
J-KF - figūrėlių kategorijoje (9 modeliai) - nominacijas laimėjo Jaroslaw Zawistowski su Jurando iš Špychovo („Combat“), Aleksejs Mendrikis su baltagalvio erelio („Bald Eagle) (BJC „Jauniba“) ir Agota Šilgalytė su drakono (Klaipėda „Febas“) figūrėlėmis.
J-KP - architektūros modelių kategorijoje (2 modeliai) – konkursas neįvyko, bet nominacijas laimėjo Aleksejs Mendrikis su Ledo karalienės pilimi (BJC „Jauniba“) ir Vladimirs Michailovs su Triumfo arka Paryžiuje (BJC „Jauniba“).
J-KR – kosminės ir fantastinės technikos modelių kategorijoje (7 modeliai) - nominacijas laimėjo Dominiks Telicins su „Diamant B“, Arvis Straumanis su Brasilian sounding rocket VC-40 ir Normunds Ščagins su „Proton-K“ (visi BJC „Jauniba“).
J-KX – kitų aukščiau neklasifikuotų modelių kategorijoje (2 modeliai) – konkursas neįvyko ir vienintelis dalyvis – Vladimirs Michailovs iš BJC „Jauniba“ apdovanotas padėka ir atminimo dovanėle.
S-KAD – daugiasparnių lėktuvų ir monoplanų iki 1925 metų modelių kategorijoje (2 modeliai) – konkursas neįvyko, bet Mindaugo Pekarsko (Kaunas) Sopwith „Camel“ pripažintas vertu laimėti nominaciją.
S-KAM – sraigtinės aviacijos po 1925 metų modelių kategorijoje (13 modelių) - nominacijas laimėjo Piotr Borowicki su „ZLIN-42M“ („Combat“), Darius Pekarskas su RWD-8PWS (Kaunas) ir Mindaugas Pekarskas su „Zlin – 50“ (Kaunas).
S-KAR – reaktyvinės aviacijos modelių kategorijoje (6 modelių) - nominacijas laimėjo Mindaugas Pekarskas (Kaunas) su Gloster „Meteor“ ir Donatas Skiauteris (Panevėžys) su Messerschmitt Me-262 „Schwalbe“ modeliais.
S-KSr – sraigtasparnių modelių kategorijoje (6 modeliai) - nominacijas laimėjo Krzysztof Zablocki su Kaman SH-2G „Super Seasprite“ (ISMR Bydgoszcz), Krzysztof Gliwa su H-13C „Sioux“ („Kartonowy Tur“) ir Mindaugas Pekarskas su AH-1 „Cobra“ (Kaunas) modeliais.
S-KKVT – sausumos karinės vikšrinės technikos modelių kategorijoje (33 modeliai) - nominacijas laimėjo Stanislavas Goldyckis su Mk. VIII „Cromwell IV“ (Modeliuok.lt Vilnius), Krzysztof Gliwa su C2P („Kartonowy Tur“), Mindaugas Pekarskas su „Panzer I“ (Kaunas) ir Ireniusz Cesluk su Mk. IV „Male“ („Kartonowy Tur“) modeliais – pripažinti laimėjusiais nominaciją 4 modeliai.
S-KKRT– sausumos karinės ratinės technikos modelių kategorijoje (11 modelių) - nominacijas laimėjo Stanislavas Goldyckis su Sd. Kfz. 222 Libia (Modeliuok.lt), Krzysztof Zablocki su „Raumer S“ (ISMR Bydgoszcz), Krzysztof Gliwa su wz. 29 („Kartonowy Tur“) ir Mindaugas Pekarskas su Ford GPA (Kaunas) modeliais - pripažinti laimėjusiais nominaciją 4 modeliai.
S-KCT– civilinės technikos modelių kategorijoje (12 modelių) - nominacijas laimėjo Jerzy Donczyk su motociklo SHL-M (Šwiecie), Adam Spiliszewski su DT-75M (ISMR Inowroclaw) ir Mindaugas Pekarskas su Reynard 2KQ (Kaunas) modeliais.
S-KGT– geležinkelio technikos modelių kategorijoje (4 modeliai) - nominacijas laimėjo Piotr Gaca su vagonu wz.28 (ISMR Inowroclaw), Adam Spiliszewski su Borsig Bn2t (ISMR Inowroclaw) ir Miroslaw Chomaniuk su traukinio BP 1 šarvuotu vagonu („Kartonowy Tur“) modeliais.
S-KArt – artilerijos be variklio modelių kategorijoje (5 modeliai) - nominacijas laimėjo Krzysztof Gliwa su „Bofors“ prieštankinio pabūklo („Kartonowy Tur“), Evaldas Venckauskas su 1859 metų prancūziškos lauko patrankos (Gargždai, „Vaivorykštė“) ir Andrejus Pavlovas su „ML-20“ (Modeliuok.lt) modeliais.
S-KL– Motorinių laivų modelių kategorijoje (6 modeliai) - nominacijas laimėjo Pranas Sungaila su „Piotr Vielikij“ (GVJLC), Oleg Dmitruk su „Partizanas“ (Modeliuok.lt) ir Lukasz Oldakowski su Ferrari „Antares II“ („Modelandia“) modeliais
S-KPL– povandeninių laivų modelių kategorijoje (3 modeliai) - nominacijas laimėjo Lukasz Oldakowski su batiskafo „Trieste“, Damian Wolanski su ORP „Orzel“ (abu „Modelandia“) ir Miroslaw Chomaniuk su K-114 „Tula“ („Kartonowy Tur“) modeliais.
S-KB– burinių laivų modelių kategorijoje (2 modeliai) konkursas neįvyko, bet vertintojai pripažino, kad abu modeliai verti laimėti nominacijas – Vaidas Guogis su Pomorų pirklių eldija (Vilnius) ir Damian Wolanski su galeono „Wodnik“ („Modelandia“) modeliais.
S-KF– figūrėlių kategorijoje (7 modeliai) - nominacijas laimėjo Oleg Dmitruk su Brolio Valencio (Modeliuok.lt), Miroslaw Chomaniuk su Ulricho von Jungingeno („Kartonowy Tur“) ir Damian Wolanski su Connor Kenway („Modelandia“) figūrėlėmis.
S-KP– architektūros modelių kategorijoje (9 modeliai) - nominacijas laimėjo Mindaugas Dembinskas su Sutkovicų Uspenjės cerkvės (GVJLC), Marcin Kolpa su Klaipėdos švyturio („Combat“) ir Jevgenijs Konovalovs su Porambkos parapijinės bažnyčios (BJC „Jauniba“) maketais.
S-KR– kosminės ir fantastinės technikos modelių kategorijoje (6 modeliai) - nominacijas laimėjo Marek Wantowski su kosminio naikintuvo „Arsen-7“, Marcin Kolpa su „Proton“ + „Salyut-1“ (abu „Combat“) ir Oleg Dmitruk su „Predator“ (Modeliuok.lt) modeliais.
S-KX– kitų neklasifikuotų aukščiau modelių kategorijoje (5 modeliai) - nominacijas laimėjo Krzysztof Zablocki su Bayraktar TB2 (ISMR Bydgoszcz), Krzysztof Gliwa su RF-8-GAZ-98 aerorogių („Kartonowy Tur“) ir Mindaugas Pekarskas su sklandytuvo Grunau „Baby“ (Kaunas) modeliais.
KDi– dioramų kategorijoje (6 modeliai) - nominacijas laimėjo Adam Spiliszewski su Praga V3s (ISMR Inowroclaw), Jaroslaw Kalata su Pasienio tilto („Modelandia“) ir Oleg Dmitruk su Vilnius 1944 metai (Modeliuok.lt) dioramomis.
KLiet – lietuviškos tematikos modelių kategorijoje (5 modeliai) - nominacijas laimėjo Pranas Sungaila su Vaitkuškio dvaro bokšto (GVJLC), Oleg Dmitruk su „Partizanas“ katerio (Modeliuok.lt) ir Mindaugas Pekarskas su Bayraktar TB2 „Vanagas“ (Kaunas) modeliais.
KAntik– iš rankinio projektavimo leidinių padarytų modelių kategorijoje (11 modelių) - nominacijas laimėjo Lukasz Oldakowski su MRLS („Modelandia“), Damian Wolanski su „Wodnik“ („Modelandia“) ir Marek Wantowski su Westland „Whirlwind“ HAS.7 („Combat“) modeliais.

Specialūs prizai ir „Grand Prix“
090 Aleksejs Mendriķis - Baltagalvis erelis (BaldEagle) - BJC "Jaunība", Daugavpils, Latvia - ISMR Jaunimo amžiaus grupės taurė
007 Tautvydas Kasparaitis - „Arsen – 7“ GVJLC. - Gargždai. Lietuva - „Žiūrovų simpatijų“ prizas
218 Mindaugas Pekarskas - Bayraktar TB2 - Kaunas. Lietuva - LK KASP Prizas
105 Oleg Dmitruk - Partizanas - WMC - Modeliuok.LT , Vilnius , Lietuva - LK KASP Prizas
050 MarcinKołpa - Klaipėdos švyturys - Combat. Chelmža. Lenkija - LK KASP Prizas
022 Stanislavas Goldyckis - Mk. VIII „Cromwell IV“ - Modeliuok.lt, Vilnius. Lietuva - ISMR prizas „Nustebino parduotuvės savininką“
217 Mindaugas Pekarskas - Reynard 2KQ - Kaunas. Lietuva - WMC Models prizas
105 Oleg Dmitruk - Partizanas - WMC - Modeliuok.LT , Vilnius , Lietuva - WMC Models prizas
123 Krzysztof Gliwa - RF-8-GAZ-98 - Kartonowy Tur, Bielsk Podlaski, Polska - WMC Models prizas
123 Krzysztof Gliwa - RF-8-GAZ-98 - Kartonowy Tur, Bielsk Podlaski, Polska - Gargždų VJLC WMC Models prizas
073 Pranas Sungaila - PiotrVielikij - GVJLC. Gargždai. Lietuva - Chelmžos „Combat“ suaugusių taurė
170 Normunds Scagins - "Proton-K" - BJC "Jaunība", Daugavpils, Latvia - Chelmžos „Combat“ vaikų ir jaunimo taurė
242 Damian Wolański - Wodnik - Modelandia, Czarna Białostocka, Polska - Vandens technikos „Grand Prix“
122 Krzysztof Gliwa - Wz. 29 - Kartonowy Tur, Bielsk Podlaski, Polska - Sausumos technikos „Grand Prix“
204 Mindaugas Pekarskas - Gloster „Meteor“ - Kaunas. Lietuva - Aviacijos „Grand Prix“
146 Gytė Kulikauskytė - MIni pasaulis. Kavinė - KMSC studija "Febas" - Neklasifikuotų modelių „Grand Prix“
199 Dominykas Pekarskas - Tiger prieš Sherman - Kaunas. Lietuva - V1 vaikų amžiaus grupės „Grand Prix“
038 Igor Szymański - Pz. Kpfw. VI Tiger - Combat. Chelmža. Lenkija - V2 vaikų amžiaus grupės „Grand Prix“
090 Aleksejs Mendriķis - Baltagalvis erelis (BaldEagle) - BJC "Jaunība", Daugavpils, Latvia - J jaunimo amžiaus grupės „Grand Prix“
119 Krzysztof Gliwa - C2P - Kartonowy Tur, Bielsk Podlaski, Polska - S suaugusių amžiaus grupės „Grand Prix“
295 Ireniusz Cesluk - Mk. IV „Male“ - Kartonowy Tur, Bielsk Podlaski, Polska - „Grand Prix“
105 Oleg Dmitruk - Partizanas - WMC - Modeliuok.LT , Vilnius , Lietuva - Lietuviškos tematikos „Grand Prix“
Prunce
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 1607
Užsiregistravo: 2009 Lie 10 (Pen) 11:24
Miestas: Gargždai

Ankstesnis

Grįžti į Renginiai ir naujienos / Events & News / Мероприятия и новости

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias