I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Čia pateikiama informacija apie renginius susijusius su modeliavimu, šio forumo naujienas ir pasikeitimus forume, kitas us modeliavimu susijusias naujienas
#

Re: I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Standartinė Caras » 2011 Rgs 07 (Tre) 9:39

Man jau pasimiršo visi konkurso trūkumai, liko tik geri prisiminimai. Noriu padėkoti W.M.C., Mikropasauliui ir Pranui :wave: už maloniai praleistą laiką. Po truputį pradedu laukti sekančio apsilankymo Rygoje. Kitais metais į konkursą, jegu toks bus, o tikiuosi bus, imsiu visą šeimą. Iki pasimatymo Rygoje ;) .
Vytautas Bartkus
Vartotojo avataras
Caras
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 359
Užsiregistravo: 2010 Geg 04 (Ant) 13:19

Re: I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Standartinė Prunce » 2011 Rgs 07 (Tre) 10:26

O aš čia prie ko? Buvau toks pat "Dalibnieks", kaip ir dauguma :D

Tai tiek
Prunce
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 1627
Užsiregistravo: 2009 Lie 10 (Pen) 11:24
Miestas: Gargždai

Re: I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Standartinė vedmak73 » 2011 Rgs 07 (Tre) 10:42

Может я немного не донес свои мысли или не так выразился,но в чем-то они были и ответом на твой вопрос berkut.
Попробую сформулировать четче.В чем я вижу причину этой проблеммы(категория где были разнотемные и разномасштабные модели).
1.Организаторам не хватило знаний и опыта разделить на разные подкатегории некоторые категории моделуй (свободно можно было выделить фигурки в отдельную категорию)-точнее из общей категории выделить несколько новых.И я их не виню-ошибки бывают у всех и мы на них учимся
2.Главный судья отдал эту возможность самим судьям (в правилах конкурса было записано,что если есть не менее 2 участников и не менее 5 моделей-можно создавать категорию),но у него не хватило времени проследить за тем все ли судьи поняли и приняли этот карт -бланш(он являлся одним из организаторов,а также являлся одним из судей в картоне,а это получилось из-за того ,что ни кто не хочет судить и одному человеку приходиться вешать на себя несколько обязанностей).
3.Судей в пластике было всего трое и все они судили в первый раз.Поэтому они не смогли(или не успели) воспользоваться возможностью создать новые подкатегории и судили по спискам категорий которые им дали(не хватило опыта,времени).Почему было 3-опять же ни кто не хочет судить.
Кого винить делай выводы сам.По мне так винить особо не кого,а нужно делать выводы на будущее,чтобы не повторять ошибок.
А организаторам большое спасибо за их не легкий труд.Положительных эмоций от конкурса у меня осталось намного больше чем негатива.
vedmak73
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 2009 Geg 18 (Pir) 19:02
Miestas: Vilnius

Re: I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Standartinė Caras » 2011 Rgs 07 (Tre) 10:45

Prunce rašė:O aš čia prie ko? Buvau toks pat "Dalibnieks", kaip ir dauguma :D

Tai tiek


Tavo vadovaujantis balsas labai gerai girdėdavosi :lol:
Vytautas Bartkus
Vartotojo avataras
Caras
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 359
Užsiregistravo: 2010 Geg 04 (Ant) 13:19

Re: I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Standartinė Uran325 » 2011 Rgs 07 (Tre) 11:32

Ведьмак верно говорит это точно.
Uran325
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 574
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 21:28
Miestas: Vilnius

Re: I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Standartinė Berkut » 2011 Rgs 07 (Tre) 12:57

Prunce rašė:"Berkut", tai dabar jau per visus tris forumus (o gal ir daugiau) "trolinsi"? :D :D :D Mūsiškiam jau rašiau, kad diskusijos "apie nieką", kai oponentas mato tik tai, kas blogai - niekur neveda. Kas buvo blogai, organizatoriai ir patys matė, ko nematė, buvo pasakyta. O inkšti, kaip perlietam šunyčiui, atrodo, Tamstelei jau į kraują įaugę. Tuo labiau, kad pagrindiniai tavo "inkštimo" adresatai lietuviškuose Forumuose nesilanko. Kitas Rygos konkursas, jei toks bus, bus jau be "W.M.C." pagalbos (arba su minimalia pagalba).

Matau Pranai eilinį kartą nusišnekėjai su savo išvėdžiojimais ir nieko konkretaus neatsakei į mano klausymus. Sunku pripažinti, kad padarėt klounadą? Dabar su protingolio veidu bandai nevykusiai teisintis. O užtektu tik parašyti, kad padarėt kvailystė ir tiek, kam čia išsisukinėjimai? O dėl mano komentarų galiu pasakyti, kad rašysiu ten kur norėsiu ir kur bus diskutuojama apie tą konkursą. Bus trys forumai, gerai, bus 20 irgi gerai.
Tai kad Tavo visi išvedžiojimai labai jau panašūs į vaikišką norą pasirodyti DIDŽIAUSIU konkursų ekspertu Lietuvoje. Tai tą "eksperto" patirtį reikėtų demonstruoti ne "po", o "prieš". O tas pastovus "inkštimas' jau baigia nusibosti ir niekur neveda.

Na šiaip iki šiol, tai kaip tik didžiausiu ekspertu vaidinai pats Pranai, ir ne tik laivuose, bet ir visur kitur savo trigrašį kišdavai. Tai kad jau patylėtum geriau nešnekėjęs.
Mane domina išskirtiniai siaurą sritis ir kitur nelendu, kaip pats.
O tai, kad neturit drąsos pasakyti, kad chaltūrą prastumėt, tai garbės nedaro, nei WMC, pačiam ar kitiems organizatoriams. Tokiame konkurse noro dalyvauti nėra ir nebus.
Ant to ir baigiu, pasakiau ką norėjau, normalių atsakymų iš didžiausio "visažinio" nesulaukiau, kalbėti daugiau nėra apie ką. 8-)
Vartotojo avataras
Berkut
Modeliuotojas - Kaunas
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 21:03
Miestas: Kaunas

Re: I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Standartinė Prunce » 2011 Rgs 07 (Tre) 14:49

Tai vat, "Berkut", eilinį kartą įrodei, kad negirdi, kas Tau sakoma: AŠ NEBUVAU KONKURSO ORGANIZATORIUMI :!: :!: :!: , nes nepriklausau nei "Mikropasauliui", nei "WMC" klubui. Ir Tamstelė tai jau seniai žinai. Tai apie kokius čia dar kišimasi - nesikišimą kalbėt...
Tai tiek
Prunce
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 1627
Užsiregistravo: 2009 Lie 10 (Pen) 11:24
Miestas: Gargždai

Re: I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Standartinė Linas » 2011 Rgs 07 (Tre) 17:11

Kaip matau, apie patį konkursą jau niekas neberašo. Jeigu temoje ir toliau vyks asmeninio pobūdžio aiškinimaisi, ji bus užrakinta.
Vartotojo avataras
Linas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 609
Užsiregistravo: 2009 Bal 16 (Ket) 21:56
Miestas: Vilnius

Re: I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Standartinė PzKpfw72 » 2011 Rgs 07 (Tre) 20:50

Linas rašė:Kaip matau, apie patį konkursą jau niekas neberašo. Jeigu temoje ir toliau vyks asmeninio pobūdžio aiškinimaisi, ji bus užrakinta.


Pritariu
Vartotojo avataras
PzKpfw72
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 842
Užsiregistravo: 2009 Bal 17 (Pen) 19:05
Miestas: Vilnius

Re: I atviras Latvijos konkursas 2011 - įspūdžiai

Standartinė Uran325 » 2011 Rgs 07 (Tre) 21:34

Беркуту как поянл не понятно как в одной категории было несколько моделей и из за этого ему показалось детским садом. ДА было такое не отрицаю. Олег Ведьмак давольно ясно объяснил "соль" первого Рижского конкурса. Что еще можно выяснть в данно воросе ???
Uran325
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 574
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 21:28
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Renginiai ir naujienos / Events & News / Мероприятия и новости

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron