Sveiki dioramu kurejai, ar yra bendraminčių?

Čia galite pasiūlyti savo idėjas kaip pagerinti šio forumo darbą ir naudą vartotojui bei užduoti Jums rūpimus klausimus
#

Sveiki dioramu kurejai, ar yra bendraminčių?

Standartinė pointas » 2010 Spa 14 (Ket) 12:40

Kaip matau nelabai lietuvoje yra populiaru daryti dioramas buvau kadaise pagamines ne viena ju ir su gelezinkeliu ir siaip tiesiog miesto fragmentus , dar buvau pradejes daryti kartoninio svyturio diorama pusiasalyje bet taip ir liko neuzbaigta gyvenimas priverte viska ismontuoti ir sudeti i dezes , dabar velgi turiu minciu pradeti si uzsiemima , pasidare ydomu ar yra bendraminciu ?
pointas
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009 Lap 28 (Šeš) 21:08
Miestas: Kaunas

Re: Sveiki dioramu kurejai, ar yra bendraminčių?

Standartinė Tamosis » 2010 Spa 15 (Pen) 19:09

Labas.

Kurėjų gal ir mažai, bet prijaučiančių tikrai daug. Vienas iš mūsų klubo daro dioramas: Uran325

Čia keli jo darbai:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Aš ir pats norėčiau tuo dalyku užsiimti, tačiau dar trūksta patirties :|
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: Sveiki dioramu kurejai, ar yra bendraminčių?

Standartinė traukinukas » 2010 Spa 16 (Šeš) 16:53

Sveiki, "pointas" - atleiskit, kito vardo nezinau, o mano "traukinuko" - vardas Tadas.
Malonu, kad dar atsiranda mano bendraminciu, nes siame forume dioramos ar architekturiniai proektai, dar tiek neisiplete kaip pvz. tankai, lektuvai ir t.t.
Lauksime Tavo senesniu ar nauju darbu foto forume, o mano keli maketai ( juos dioramom turbut negalima pavadinti) italpinti i skilti "kiti modeliai", bei daug kas is forumo mate parodose Klaipedoje ir Vilniuje. Jei Jus nematete- parasykite - keleta foto papildomai idesiu.
traukinukas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Sveiki dioramu kurejai, ar yra bendraminčių?

Standartinė Anubis » 2011 Sau 02 (Sek) 0:39

Aš čia irgi užsiregistravau, nes kaupiuosi dioramos kūrimui.
Ir su tuo susijęs pirmas klausimas: o žmogeliukai dioramoms yra iš rinkinių ir pavienių gamintojų siūlomų figūrėlių,ar modeliuotojai juos irgi kaip nors patys daro/tobulina/keičia?

pvz. žuvę kariai, arba jei reikia, kad stovėtų/sėdėtų būtent reikalingoje pozoje.
Anubis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2010 Gru 29 (Tre) 14:58

Re: Sveiki dioramu kurejai, ar yra bendraminčių?

Standartinė Berkut » 2011 Sau 02 (Sek) 1:29

Arba ieškai reikalingų arba darai konversijas. Šiaip konversijos yra patyrusiems modeliuotojams, kaip taisykle pradedantieji padaro urodus, o ne figūras.
Visų pirmą apsisprendi su siužetų, kaip, kokiose pozose planuoji ir paskui ieškai kas yra išleista, neradus konversuoji.
Informacijos čia nelabai yra pas ką rasti, Lietuvoje su figūromis - akmens amžius, skylė visiška
Patarčiau pasižvalgyti:
http://www.diorama.ru/forum/index.php
http://www.modelsculpt.org/
http://www.chen-la.com/
Vartotojo avataras
Berkut
Modeliuotojas - Kaunas
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 21:03
Miestas: Kaunas


Grįžti į Klausimai ir pasiūlymai / Questions & Suggestions / Предложения и вопросы

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron