Nuo ko pradėti modeliuoti? Plastikas ar kartonas?

Čia galite pasiūlyti savo idėjas kaip pagerinti šio forumo darbą ir naudą vartotojui bei užduoti Jums rūpimus klausimus
#

Nuo ko pradėti modeliuoti? Plastikas ar kartonas?

Standartinė Caras » 2011 Kov 04 (Pen) 21:33

Žiūrint į pirmuosius sūnaus žingsnius modeliavime, iškilo klausimas: nuo ko geriau pradėti modeliuoti, nuo plastiko ar kartono? Nors esu užkietėjęs kartonistas, bet mano nuomone plastikas visgi yra geriau. Sūnus plastiką surinkinėja su gerokai didesniu entuziazmu, jam daug džiaugsmo teikia greitai ryškėjantis rezultatas. Savaime suprantama, mes net negalvojame apie siūlių glaistymą, nededame didelių pastangų į dažymą ir t.t.
Didesni netikslumai pradedant klijuoti kartoną iš karto numušė vaiko pasiryžimą tęsti modelio rinkimą, todėl pastoviai reikia, vaiko daromus netikslumus dirbant su žirklėmis, taisyti. :lol: (Что сын не сделал долотом, то батька исправит топором.) :lol:
O ką Jūs manote?
Vytautas Bartkus
Vartotojo avataras
Caras
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 359
Užsiregistravo: 2010 Geg 04 (Ant) 13:19

Re: Nuo ko pradėti modeliuoti? Plastikas ar kartonas?

Standartinė Stas » 2011 Kov 04 (Pen) 22:58

Tai kas labiau patynką reikai klijuoti o ne palastiką ar kartoną.
Aš taip manau :D
Vartotojo avataras
Stas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: 2010 Geg 06 (Ket) 13:54

Re: Nuo ko pradėti modeliuoti? Plastikas ar kartonas?

Standartinė vedmak73 » 2011 Kov 04 (Pen) 23:06

да,если просто склеить пластиковую модель-то будет приличная копия,но без покраски,ещё один плюс-огромный выбор в любой теме,главный минус-цена и необходимость покраски,а плохо окрашеная модель может очень легко оттолкнуть начинающего моделиста
но тут есть другой вариант-картон,не привычные нам издания ,а издательство - Умная бумага(без ножниц и клея).там детали ,как в лазерной резке, уже вырезаны,надо лишь отрезать маленькие перемычки,собирается модель в шип и в результате получаем окрашенную модель(по копийности похуже чем у пластика,но вполне узнаваемую) и тоже очень быстро(племеннику 9 лет,под моим чутким руководством :lol: собрал Хаммер за 2-3 часа и на прошлом конкурсе получил награду).минусом здесь может служить меньшая копийность и меньший выбор ,чем у пластика.плюсом будет окраска и так сказать полезность для здоровья(человек не дышит клеем ,краской,растворителем),а также намного более низкая цена(6-15лт).у нас модели этой фирмы можно купить в магазинах Русская книга,ну и в интернетмагазинах.
А лучше дать выбрать самому-пусть попробует оба вида и выберет ,что ему ближе.
vedmak73
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 2009 Geg 18 (Pir) 19:02
Miestas: Vilnius

Re: Nuo ko pradėti modeliuoti? Plastikas ar kartonas?

Standartinė Tamosis » 2011 Kov 04 (Pen) 23:10

Manau, kad labai svarbu, kad vaikui patiktų. Jeigu labiau plastikas patinka, tai tegu ir klijuoja. Paaugs, jei norės ir kartoną pabandys. Manau, kad geros emocijos čia groja svarbiausias natas :)

Aš pats pradėjau nuo maly modelarz, kai man buvo aštuoni metai, klijavai belekaip ir daug :) paskui modelius degindavau su įvairiais "parako" užtaisais. Jeigu būčiau tada turėjęs daugiau plastiko, tai gal irgi būčiau plastikinius daręs, bet plastikinių modelių beveik nebuvo, o maly modelarz į namus ateidavo, tai toks ir pasirinkimas buvo :)
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: Nuo ko pradėti modeliuoti? Plastikas ar kartonas?

Standartinė Baksas » 2011 Kov 07 (Pir) 19:24

Nu jo pradžia buvo nuo Maly modelarz (pasirinkimo nelabai buvo). Aš neatsimenu, bet mama sako kad žiūrėdavau per petį kaip brolis klijuoja kol galiausia pats pradėjau ~5 metų. Dabar jau vien tik plastikas... :)
Vaikui sakyčiau vistiek turbūt nuo popieriaus.. Kruopštumas ir kantrybė ugdos, mažiau chemijos visokios reikia.
Galiausia ir pigiau :)
Baksas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2009 Bal 21 (Ant) 15:10
Miestas: Vilnius


Grįžti į Klausimai ir pasiūlymai / Questions & Suggestions / Предложения и вопросы

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

cron