Ar įmanoma dioramoje padaryti medžius?

Čia galite pasiūlyti savo idėjas kaip pagerinti šio forumo darbą ir naudą vartotojui bei užduoti Jums rūpimus klausimus
#

Ar įmanoma dioramoje padaryti medžius?

Standartinė zeleniokas » 2011 Rgs 23 (Pen) 20:47

Laba diena
Aš planuoju daryti dioramą ir man staiga į galvą šovė klausimas: Ar įmanoma padaryti dioramoje medžius ir jeigu į manoma tai kaip? Man vienas pažįstamas kažką tokio minėjo, kad lyg ir įmanoma padaryti taip, bet aš norėčiau sužinoti apie tai daugiau. Labai visiems ačiū už bent kažkokią informaciją :)
zeleniokas
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011 Bir 20 (Pir) 12:00

Re: Ar įmanoma dioramoje padaryti medžius?

Standartinė Anubis » 2011 Rgs 24 (Šeš) 7:26

Įmanoma. Variantų daug, bet kaip ir visur modeliuojant kritinę reikšmę turi patirtis ir iš kurios vietos rankos dygsta.
Svarbu (kaip visada) išlaikyti mastelį.

Esminis klausimas- metų laikas. Žieminis variantas gal paprastesnis, svarbu tik formą išgauti, o vasariniam nemažas iššūkis padaryti +/- atrodančius lapus.

Paprasčiausias variantas - pirkti gatavą :)
Galima bandyti parinkti iš "gamtinės medžiagos", bet gal greičiau iš šaknelių nei iš šakelių, nes retas augalas šakojasi taip smulkiai, kad atitiktų sumažintą mastelį. O galima sukti iš vielos, tikriausiai teko matyti tokių "medžių" su gintariniais "lapais" suvenyrų turistams kioskuose. Tik dioramai nepaliksi varinio, reiks špakliuot ir dažyt.
Anubis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2010 Gru 29 (Tre) 14:58

Re: Ar įmanoma dioramoje padaryti medžius?

Standartinė Tamosis » 2011 Rgs 24 (Šeš) 22:09

Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Re: Ar įmanoma dioramoje padaryti medžius?

Standartinė Linas » 2011 Rgs 25 (Sek) 17:10

Galiu parekomenduoti Discovery serijos "How it's made" epizodą, pavadintą "Artificial bonsais" (pvz. čia http://www.youtube.com/watch?v=HT7kYpx9afU). Nors video pavaizduotas medis, modeliuotojų masteliais, yra gana didelis, bet verta pažiūrėti dėl pačių technologijų. Juo labiau, kad dauguma medžiagų tikrai ne deficitinės.
Vartotojo avataras
Linas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 609
Užsiregistravo: 2009 Bal 16 (Ket) 21:56
Miestas: Vilnius


Grįžti į Klausimai ir pasiūlymai / Questions & Suggestions / Предложения и вопросы

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron