Foto pasiūlymas

Čia galite pasiūlyti savo idėjas kaip pagerinti šio forumo darbą ir naudą vartotojui bei užduoti Jums rūpimus klausimus
#

Foto pasiūlymas

Standartinė Anubis » 2012 Sau 19 (Ket) 10:16

Nežinau, gal čia tik man aktualu, bet jaučiu poreikį tobulinti makro fotografavimą.
Pvz. išgauti kadro gylį, teisingai šviesą sureguliuoti ir pan.

Gimė idėja, kad gal ir daugiau kas jaučia tokį poreikį. Tai jei tokių prisirinktų daugiau, gal būtų galima susimesti ir pasikviesti kokį mokytoją, kuris galėtų pravesti masterclass?

Kokie 5 žmonės po 50 Lt gal suinteresuotų kokį profesionalą?
Galima aišku skaityti įvairius protingus patarimus, bet IMHO geriau jei vieną kartą parodytų, o ypač su tavo fotiku.
Galima užsirašyti į bendrus kursus, bet ten daugumai aktualios kitos temos: peizažai, portretai, meninės foto. Gerai, jei pavyks užduoti savo klausimą.
Anubis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2010 Gru 29 (Tre) 14:58

Re: Foto pasiūlymas

Standartinė Linas » 2012 Sau 20 (Pen) 11:45

Pirmiausiai reikėtų išsiaiškinti, kokiame mieste ta grupė rinktųsi.
Antra, būtų gerai iš anksto bent preliminariai žinoti, kokie galimi variantai/kainos. Esu tikras, kad taip visiems būtų daugiau aiškumo ir galbūt tikrai atsirastų norinčių kooperuotis.

Kad neprasidėtų fleimas, noriu pabrėžti klausimą - ar atsirastų norinčių išklausyti "gyvas" pamokas apie fotografavimą. Todėl pasisakymai ne į temą (tipo "pasimokyk pats, bus pigiau") bus trinami.
Vartotojo avataras
Linas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 609
Užsiregistravo: 2009 Bal 16 (Ket) 21:56
Miestas: Vilnius

Re: Foto pasiūlymas

Standartinė Anubis » 2012 Sau 20 (Pen) 12:34

Na dėl miesto, tai jei rinksis norintys, tai galės išreikšti pageidavimą.
Aš, aišku, už Vilnių ;)

Kalbant apie kainą, tai Nikon mokyklėlė Vilbroj - 90 Lt. Bet ten dalį atsikanda firma, dalį mokesčiai, tai manau, jei tartis privačiai, tai už 200-300 Lt galima būtų bandyti rasti profesionalą valandai ar porai. Todėl ir pirminė mano idėja sukosi apie 5-7 žmones po 50 Lt. Daugiau žmonių jau gal nebūtų gerai - bus per mažai dėmesio kiekvienam.

Kur kas sudėtingesnis klausimas dėl aparatūros - nežinau kiek pasunkėtų užduotis esant labai margam aparatų spektrui.

Berašant kilo dar viena idėja (gal ir kvaila) - jei viskas link to eitų, tai gal galima būtų tai suorganizuoti kaip kokį vakarinį workshopą prieš/per/po metinį konkursą.
Anubis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2010 Gru 29 (Tre) 14:58


Grįžti į Klausimai ir pasiūlymai / Questions & Suggestions / Предложения и вопросы

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron