Kaip issirinkti lituokli?

Čia galite pasiūlyti savo idėjas kaip pagerinti šio forumo darbą ir naudą vartotojui bei užduoti Jums rūpimus klausimus
#

Kaip issirinkti lituokli?

Standartinė Anuliuotas » 2014 Gru 07 (Sek) 20:57

Sveiki, planuoju pirkti lituokli, bet niekad nesu litaves, todel mano zinios labai minimalios. Gal patartumet i ka atkreipt demesi ji renkantis, o gal net pasiulytumet modeli ir gamintoja? (Stoteles nenoriu, nes brangoka...)
Anuliuotas
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2013 Kov 15 (Pen) 21:09
Miestas: Kaunas

Re: Kaip issirinkti lituokli?

Standartinė jonas » 2014 Gru 08 (Pir) 11:22

Štai kaip atrodo mano lituoklisPaveikslėlis
Paveikslėlis
ant jo parašyta 12v 40W.Naudoju automobilyje,bet yra tokiu ir220v.Kainavo gariūnuose 20lt.Bet jis per stiprus,taip įkaista kad net plasmasinė rankena neimanoma ilgai išlaikyti,taip kad rinkis mažesnio galingumo.Kokiu 25W,žinoma jei nesiruoši storų medžiagų lituoti.Šiaip mano manimu didelio skirtumo nėra koks lituoklis.Labiau reik kreipt dėmesį i lydmetalį(kokioj temperetūroj lydosi) ir į fliusus.Aš naudoju druskos rūgštį ir patenkintas.Dar vienas niuansas lituoklio galas. Mano lituoklio -keraminis,tai jo negalima mechaniškai valyti nei dilde nei švitriniu Bet kai karštas tai labai lengvai valosi paprastu skudurėliu ar popierium.Na ir aišku modelivimui geriau aštrus galasPaveikslėlis
Gal dar kas ką patars ;)
jonas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: 2013 Spa 18 (Pen) 20:45
Miestas: vilnius


Grįžti į Klausimai ir pasiūlymai / Questions & Suggestions / Предложения и вопросы

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron