Messerschmitt M 35 b / Huma / 1:72 / Plastikas

Diskusijos apie kartoninius, plastikinius ir iš kitų medžiagų pagamintus aviamodelius, jų gamybos procesus.
Temos pvz.:
Bombone6is F117A / 1:33 / Military Model
#

Messerschmitt M 35 b / Huma / 1:72 / Plastikas

Standartinė auktis » 2010 Lie 26 (Pir) 23:22

Iš esmės nieko ypatingas eilinis savo klasės vokiškas prieškario laikų dvivietis sportinis lėktuvėlis. Nors ir gerai skraidė, pagaminta nedaug. Pilotai tokio tipo lėktuvais laimėjo keletą varžybų.

Daugiau kuklios istorijos galima paskaityti:
http://en.wikipedia.org/wiki/BFW_M.35
http://www.histaviation.com/Messerschmitt_M_35.html
http://www.airwar.ru/enc/other1/m35.html

Modelis. Pakliuvo pas mane iš visagalio interneto beveik atsitiktinai ir labai nebrangiai, nes dėžutė ankstesnio savininko buvo sukarpyta ir buvo pamesti stikliukai (t.y. priešvėjiniai skydeliai, kuriuos paprasčiau pačiam pasidaryti, nei pritaikyti iš modelio).

Paveikslėlis


Detalių nedaug, tipiška paprasta Huma. Kokybė liejimo gera, valymo nedaug. Iš dekolių pašalintos svastikos (kad niekas blogo nepagalvotų ) .

Paveikslėlis


Ir vienos popietės rezultatas, priebėgomis - serijinė gamyba kartu su keletu kitų modelių.

Paveikslėlis


Graži sparno drobės imitacija ir šiek tiek špakliuotinų vietų.

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
auktis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2009 Geg 09 (Šeš) 8:48
Miestas: Vilnius

Re: Messerschmitt M 35 b / Huma / 1:72 / Plastikas

Standartinė foxas21 » 2010 Lie 27 (Ant) 17:07

Man asmeniskai negrazus modelis, o ir detaliu mazai
foxas21
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010 Lie 27 (Ant) 12:37

Re: Messerschmitt M 35 b / Huma / 1:72 / Plastikas

Standartinė Prunce » 2010 Lie 27 (Ant) 18:01

"foxas21 " tai prašom pateikti "gražų modelį". Negražių modelių nėra, yra tik niekam netikę vertintojai. Kiekviena, kad ir pačia paprasčiausia technikos rūšis yra verta modelio. Ir, manau, ne Jums spręsti, kas gražu ir kas [quote][negrazus modelis,/quote]
Man, o, manau, kad ir daugumai modeliuotojų, tai, ką jie daro, yra gržu ir puiku.
Kur Jūsų modeliai? Aš jų, kol kas nemačiau. Tai kad Jūsų pastaba dėl "negražių" modelių, kol kas yra "nonsens' -as.
Prunce
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 1629
Užsiregistravo: 2009 Lie 10 (Pen) 11:24
Miestas: Gargždai

Re: Messerschmitt M 35 b / Huma / 1:72 / Plastikas

Standartinė Caras » 2010 Lie 27 (Ant) 18:05

Atkreipkite dėmesį, jog tai 72 mastelis, o modelio prototipas sąlyginai mažas.
Vytautas Bartkus
Vartotojo avataras
Caras
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 359
Užsiregistravo: 2010 Geg 04 (Ant) 13:19

Re: Messerschmitt M 35 b / Huma / 1:72 / Plastikas

Standartinė geris » 2010 Lie 27 (Ant) 18:24

Nesuprantu, Pranai, kodėl taip užsipuolėte žmogų? Parašė pirmąją žinutę forume ir iškart... Taip atmušit domėjimąsi :twisted: . Taip, kas gražu, ar negražu - negalima spręsti. Spręsti reikia tai, kas teisinga arba neteisinga. Tačiau foxas21 aiškiai parašė, kad tai jo asmeninė nuomonė. Man pačiam asmeniškai negražus šis lėktuvas kaip reali technika, o ne modelis. Modelis atliekamas labai gerai ;) Žinoma, pagrįsti savo nuomonę būtų gerbtinas dalykas, nes "svaidytis" bet kokiais žodžiais galime kiekvienas... Žodžiu, nekelkim beprasmių ginčų ;)
Paveikslėlis47%
Paveikslėlis
Paveikslėlis59%
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
geris
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009 Geg 05 (Ant) 23:43
Miestas: Mažeikiai/Vilnius

Re: Messerschmitt M 35 b / Huma / 1:72 / Plastikas

Standartinė auktis » 2010 Lie 27 (Ant) 23:00

Na kaip lėktuvas - nepasakyčiau nei kad gražus, nepasakyčiau ir kad negražus. Tiesiog nieko ypatingo, daug tokiu panašių yra. Tiesiog modelis pas mane toks taip vadinamos neprekinės išvaizdos ir komplektuotės metėsi, tai sakiau reik suklijuot :)
O dėl dalių skaičiaus - ne visais atvejais sudėtingumas modelio man reikalingas, dažnai norisi turėti tik bendrą vaizdą, gražų dažymą ar formas. Šiuo atveju tai yra būtent tas atvejis; būtu sudėtingas šio lėktuvo modelis - nedomintų manęs.
Vartotojo avataras
auktis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2009 Geg 09 (Šeš) 8:48
Miestas: Vilnius

Re: Messerschmitt M 35 b / Huma / 1:72 / Plastikas

Standartinė foxas21 » 2010 Lie 27 (Ant) 23:00

Siame forume esu naujokas.Maciau daug graziu modeliu.Pries zmogu nieko pries neturiu sakydamas,kad lektuvo modelis yra negrazus ar koks prastas.Tiesiog jis man negrazus ir tiek.Su laiku idesiu savo modelius.
foxas21
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010 Lie 27 (Ant) 12:37

Re: Messerschmitt M 35 b / Huma / 1:72 / Plastikas

Standartinė auktis » 2010 Rgp 20 (Pen) 21:53

Po špakliavimo

Paveikslėlis


Nušveitus

Paveikslėlis


Kol kas tiek surinktas modelis - priklijavau pagrindinės važiuoklės kojas (čia nesimato, bet žr.foto aukščiau), aplik jas nušpakliavau.
Ir likę detalės. Greitai bus galima ruoštis dažymui...

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
auktis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2009 Geg 09 (Šeš) 8:48
Miestas: Vilnius


Grįžti į Aviacija / Aviation / Авиация

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron