HMS Victory / Shipyard / 1:96 / Kartonas

Diskusijos apie kartoninius, plastikinius, medinius ar iš kitokių medžiagų pagamintus stendinius laivų modelius, jų gamybos procesus.
Temos pvz.:
Povandeninis laivas U-552 / 1:72 / Revell
#

Re: HMS Victory / Shipyard / 1:96 / Kartonas

Standartinė Tamosis » 2013 Spa 26 (Šeš) 17:50

APovilaitis rašė:Ačiū už išsamų atsakymą, Tomai. O kiek tų dantytų ritinėlių komplekte yra ir ar skirtingo tankumo imitaciją daro? Lyg ir du, nes kiti kažkokie lygūs atrodo. Šiaip, tai geras daiktas, kai paprastos schemos. Reikės ir man tokį įsigyti :) . Tik štai dėl pačios schemos, tai abejoju, kad vinys buvo tik kraštuose. Gaila, bet anatomijoje apie tai nerašo. Tikiuosi turi? Dar turiu ir apie 650 šio laiviuko nuotraukų. Jei domina, įkelsiu kur nors. Pasiimsi. Paskaitysiu ir aš, ką ta "English Man of War" rašo apie varį. Kažkaip apie ją ir pamiršau :D


Komplekte yra 4 ritinėliai suskirtingo tankumo dantukais. Tie kur lygūs atrodo, tai smulkūs labai, įrankis pirmiausiai gi aviamodeliuotojams skirtas.

Dėl schemos - tai knygoje nurodyta, kad tai principinė laivo korpuso dengimo variu schema, o anatomiją turiu, ten irgi apie tai nieko neradau.

O už foto ačiū, turiu aš jau jų prisirinkęs, tai jeigu kažko pritrūks žinosiu kur kreiptis.
Vartotojo avataras
Tamosis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2009 Bal 22 (Tre) 19:16
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į Laivai / Ships / Корабли

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron