Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1:200

Diskusijos apie kartoninius, plastikinius, medinius ar iš kitokių medžiagų pagamintus stendinius laivų modelius, jų gamybos procesus.
Temos pvz.:
Povandeninis laivas U-552 / 1:72 / Revell
#

Re: Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1

Standartinė APovilaitis » 2014 Bal 05 (Šeš) 21:00

Čia ne nesutapimai, bet "atsarga" :roll: . Korpusas neblogai, o va batus tai gan skystokai padengei :lol: . Dėl durų Jonai, tai neaišku, ką tuo nori pasakyti. Jei kažko klausi, tai nesuprantama ko? Sprendžiant iš 10centų ir didelio tuščio kilimėlio ploto, norėjai padaryti įspūdį. Bet neina suprasti, kas ten su tom durim yra? Jos nupieštos, ten kažkas suklijuota ar dar kažkokios problemos? Tokiu atveju, geriau daryti macro nuotrauką ir užduoti labai konkretų klausimą. Pvz. iš ko daryti vidinį apvadą, ar daryti tokius mažus vyrius ir pan... Dabar nelabai aišku, kokios pagalbos reikia ir ar aplamai čia jos reikia ;) ...
Paveikslėlis Paveikslėlis
APovilaitis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2012 Rgs 24 (Pir) 9:53

Re: Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1

Standartinė Anuliuotas » 2014 Bal 05 (Šeš) 21:35

Na del tu duru, tai juk anksciau norejo jas "paturbinti", bet nesigavo, nes jos buvo per storos. As bent supratau, kad visu klausia ar apsimoka ideti tiek daug darbo i tas duris ir jas tobulinti. O piesinukas yra tu, norimu duru maketukas.
Anuliuotas
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2013 Kov 15 (Pen) 21:09
Miestas: Kaunas

Re: Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1

Standartinė jonas » 2014 Bal 05 (Šeš) 22:39

Na tikra tiesa.Nemokšiškai klausymas užduotas :oops: Ir nuotraukas ne per geriausiai padariau.Esmė tokia-žurnale durys pateiktos kaip keturkampis su nupaišytais užraktais ir viduj dar nupaišytas tipo vietoj išgaubimo reljefas.Tai aš viduriuką išpjoviau,išpjautą viduriuką aplink apkirpau.Durų priklijavimo vietą nudažiau,poto durų detalę priklijavau ir į vidu sumažinta detale iklijavau.Gyvai tai labai gražiai žiūrisi,o foto niekaip nesigauna perteikt.Paveikslėlis
jonas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: 2013 Spa 18 (Pen) 20:45
Miestas: vilnius

Re: Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1

Standartinė jonas » 2014 Bal 05 (Šeš) 23:24

Va čia matosi kokios tos durys,bet....iš popieriaus nesugebėsiu :D Paveikslėlis
jonas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: 2013 Spa 18 (Pen) 20:45
Miestas: vilnius

Re: Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1

Standartinė APovilaitis » 2014 Bal 07 (Pir) 0:11

Na dabar aišku, apie ką kalba :) . Aš tą vidurinę įdubą daryčiau kitaip ;) . Ant organinio stiklo su SG klijais prisiklijuočiau reikiamos formos ir dydžio vielutę, kokia 0,2 - 0,3 mm storio, aplink priklijuočiau bortelius. Tada sutepčiau PVA klijais durų ruošinį, truputį palaukčiau kol įmirks klijai ir kitu organinio stiklo gabaliuku prispausčiau. Gal svoriuką kokį uždėčiau ar spaustuvėliais kokiais. Po kokių 15 -20 min nuimi svorį ir išimi. Gautum įpresuotas vienodas įdubas. Galima tą ruošinį ir didesnį durų dėti. Paskui apipjautum ir priklijuotum rankenėles. Manau ir kitų idėjų galima rasti. Bet čia yra kitas klausimas, svarbesnis :) . Na padarysi tu tas duris tokias detalizuotas ir kas? Ir visa kita taip detalizuosi papildomai? Tada darbelio padaugės jau keletą kartų. Jei tik duris, modelis gausis nevientisas detalizavimo prasme ir atrodys truputį nepabaigtas. Čia tokia mano nuomonė, o kaip tau atrodo, aš nežinau. Spręsk pats :) .
Paveikslėlis Paveikslėlis
APovilaitis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2012 Rgs 24 (Pir) 9:53

Re: Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1

Standartinė jonas » 2014 Bal 07 (Pir) 10:36

Antanas rašė
Bet čia yra kitas klausimas, svarbesnis  . Na padarysi tu tas duris tokias detalizuotas ir kas?

Na man irgi kartais kyla toks klausimas:na ir kas?Pats užsigalvoju,kad kol pirštu neparodisiu,tai mažai kas ir pastebės tą"blusų kaustimą".Bet kaip tie vokiečiai įsimylėję į savo "Bismarką",tail ir aš įsimylėjau į savo "Rišėlje".Norisi,kaip sakoma "perspjaut" save patį.Na žiūrėsim kaip bus :)Dar ačiū Antanui už pasiūllytą metodą.Vienas klausymas žinovams-o sraigtų velenai dažomi kaip ir visas korpusas?O tai žiūriu buna velenai kaip ir sraigtai geltoni.
jonas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: 2013 Spa 18 (Pen) 20:45
Miestas: vilnius

Re: Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1

Standartinė APovilaitis » 2014 Bal 07 (Pir) 15:09

Būk ramus Jonai. Kam reikia - pastebės :) . Tik aš ne tą turėjau galvoje. Aš apie tai kad tada ir kitur reikia detalizuoti labiau. Nors jei jau įsimylėjai, tai kokios problemos :lol: ? Pirmyn!
Dėl velenų. Bonzinių kažkaip nemačiau. Korpuso, metalo spalvos teko. O kam čia reikia tokios egzotikos? Jų iš bronzos tikrai nedarė, nes nėra prasmės. Sraigtas turi būti be korozijos, lygus. Prie jo kiek galima mažiau turi kibti visokie nešvarumai. Kitaip jis bus neefektyvus. Todėl bronza, nerūdijantis plienas, titanas, diuralis ir kita egzotika imant vėlesnius laikus. O ką velenas? Sukasi ir tiek. Koks ten skirtumas buvo :) .
Paveikslėlis Paveikslėlis
APovilaitis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2012 Rgs 24 (Pir) 9:53

Re: Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1

Standartinė jonas » 2014 Bal 10 (Ket) 12:05

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
jonas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: 2013 Spa 18 (Pen) 20:45
Miestas: vilnius

Re: Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1

Standartinė PzKpfw72 » 2014 Bal 10 (Ket) 12:14

Nu tu maladiec! :clap:
Kartu ir kėdutę padažei :haha_no:
Vartotojo avataras
PzKpfw72
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 842
Užsiregistravo: 2009 Bal 17 (Pen) 19:05
Miestas: Vilnius

Re: Prancūzijos linijinis laivas Richelieu./Fly model 152/ 1

Standartinė jonas » 2014 Bal 10 (Ket) 12:35

Aha :D Poto velnių gavau iš kolegos.Čia žadėtosios pirmadienio foto,kurias tik vakar pavyko padaryt
jonas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: 2013 Spa 18 (Pen) 20:45
Miestas: vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Laivai / Ships / Корабли

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron