Renault R-17FT/1:25/Technikos Virtuozas/Kartonas

Diskusijos apie kartoninius, plastikinius ar iš kitų medžiagų pagamintus antžeminės technikos modelius, jų gamybos procesus.
Temos Pvz.:
Tankas IS-2 / 1:35 / Tamiya
#

Re: Renault R-17FT/1:25/Technikos Virtuozas/Kartonas

Standartinė Stas » 2011 Geg 02 (Pir) 11:57

Tai, kaip čia pasakius: "lapki kvierchu i nietu modielista?" Ne visada ir ne visuose net "superleidyklų" modeliuose viskas būna "tiutielka v tiutielku". Šiaip šis projektas turi porą - trejetą esminių klaidų, bet jos visos yra "išlukštentos" ir neturėtų kelti superproblemų. Buvo surinkti tokie modeliai, kurių net aš pats nenumaniau, kad galima iš šio leidnio surinkti. Taigi - modelį atsisakoma rinkti: trūksta modeliuotojui noro tai padaryti, nežiūrint į projekto klaidas.


O kas sakė, kad aš modėlistas :D aš tik megėjas kuris nori daryti tai kas jam patynka, o ne tai ką jam sako tokie profesionalai kaip jus. o šis modėlis mane tik erzina. Nenoriu šito modėlio rinkti nes tarp 3 detalių pasitaikė 4 klaidos. O sedėti bukagalviškai ir daryti kas man nepatynka aš nesirošiu. Ir manau uždarom šitą temą :D
Vartotojo avataras
Stas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: 2010 Geg 06 (Ket) 13:54

Ankstesnis

Grįžti į Antžeminės technikos modeliai / Vehicles Models / Модели наземной техники

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių

cron