DieCasterio DieCast`ų kolekcija (1:43) Автолегенды СССР

Skiltis skirta stendinių modelių kolekcionieriams, Die Cast mėgėjams ir kitiems modelių rinkėjams. Čia galima pristatyti savo kolekcijas.
#

Re: DieCasterio DieCast`ų kolekcija (1:43) Автолегенды СССР

Standartinė DieCasteris » 2011 Bal 01 (Pen) 22:20

Next - Москвич-2140
7-ojo dešimtmečio pradžiai, Москвич-412 netgi ir šalies rinkoje atrodė archajiškas. Kaip minimum dizaino pakeitimas buvo akivaizdžiai būtinas.
Dailininkų-konstruktorių darbo frontas buvo apibrėžtas sąlyga: išorinis atnaujinimas neturėjo paliesti nešančiųjų kėbulo elementų. Galima buvo pakeisti priekinės ir galinės automobilio dalies apipavidalinimą, salono interjerą. Metalinių radiatoriaus grotelių pakeitimas į juodas plastmasines ir nežymus priekinių sparnų formos atnaujinimas, ženkliai pakeitė Moskvičiaus išvaizdą. Sušiuolaikinti padėjo ir atsisakyti ant galinių sparnų „pelekai“, kas leido visiškai kitaip išspręsti galinės dalies apipavidalinimą, kur naujos formos žibintai atsidūrė chromuotame rėmelyje, juodame fone. Funkcionaliai pasiteisino galinės eigos žibintas kairėje, o dešinėje - dekoratyvi lentelė su nurodyta variklio kubatūra. Galiniuose sparnuose atsirado plastmasės grotelės ant ventiliacinių angų, o ant priekinių - skydelis „Moskvitch-1500“. Durų rankenėles padarė „paskandintas“ duryse, lakoniškas ir saugias. Reikia pažymėti, kad šių minimalių pakeitimų pakako automobilio išvaizdai atnaujinti, padaryti jį šiuolaikiškesniu. Tačiau patys dizaineriai suprato, kad jokie kosmetiniai pakeitimai neišspręs moralinio modelio senėjimo.
Paskutinis Москвич-2140 modelio automobilis su važiuoklės numeriu 818 096 (skaitmuo atitinka benrą pagamintą automobilių kiekį), nuo AZLK pagrindinio konvejerio nuriedėjo 1988 liepos 8d..

Nr. 27 - Москвич-2140

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
DieCasteris
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2009 Bir 01 (Pir) 20:21
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į Kolekcijos / Collections / Колекции

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron