1/35 HMMWV atsarginė dalis

Skiltis skirta vienetiniam modelių, žurnalų, modelių rinkinių pardavimui, norimų modelių paieškai.
DRAUDŽIAMA KOMERCINĖ PREKYBA!!!
#

1/35 HMMWV atsarginė dalis

Standartinė pclk » 2015 Bal 17 (Pen) 14:03

sveiki bendro reikalo bičiuliai,
renku TAMIYA M1025 humvee, bet pritrūkau atsarginio (spare whel) rato.

Tad klausimas, gal kas turit atliekama ir nereikalingą Humvee (Hmmer, HMMWV) ratą 1/35 skalėje, iš esmės tikrų bet kurio iš gamintojų? Esu pasiruošęs nupirkti arba keisti.
pclk
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015 Bal 17 (Pen) 8:26

Re: 1/35 HMMWV atsarginė dalis

Standartinė Linas » 2015 Bal 20 (Pir) 10:11

Jeigu tai Tamiya pakavimo kontrolės brokas (t.y. trūko rinkinyje) gal verta kreiptis tiesiai į gamintoją? Pvz. Revell trūkstamą Leopardo ratą man atsiuntė per savaitę ir dar kažkodėl pridėjo dekolių lapą 8-)
Vartotojo avataras
Linas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 609
Užsiregistravo: 2009 Bal 16 (Ket) 21:56
Miestas: Vilnius

Re: 1/35 HMMWV atsarginė dalis

Standartinė pclk » 2015 Bal 28 (Ant) 18:05

sveikas,
su modelio komplektacija viskas ok, tiesiog reikalingas papildomas ratas "tiuningui", prideti ji kaip atsargini. o si opcija modelio komplekte nebuvo numatyta.
Suprantama, galima pirkti papildomu ratu komplekta, bet siuo atveju man reikia tiesiog vieno ir gal but pas kazka voliojasi nereikalingas, tad ir uzklausiau.
pclk
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015 Bal 17 (Pen) 8:26

Re: 1/35 HMMWV atsarginė dalis

Standartinė pclk » 2015 Geg 12 (Ant) 8:29

dalinuosi atradimais. Lenku kompanija panzerart.pl pagelbejo ispresti mineta problema, parduodama 1vnt. trukstamos detales. Gera kaina, puikus geranoriskas bendradarbiavimas, artimas siuntimas. viskas puikiai!
pclk
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015 Bal 17 (Pen) 8:26


Grįžti į Skelbimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron