Primityvi dėžė fotografavimui

Diskusijos apie kartoninių modelių gamybos technologijas
#

Primityvi dėžė fotografavimui

Standartinė Reynevan » 2009 Bir 11 (Ket) 18:38

Mėlyną popierių nusipirkau meno mūzoje Vilniuje - galima jų rasti visose dailininkų parduotuvėse - fone matose gabalėlis kaip jis atrodo. O čia mano dėžės nuotrauka, kurią pagaminau per 30 minučių.

Paveikslėlis

O čia matosi, kad lengvai ir greitai galima padaryti kokybišką nuotrauką:

Paveikslėlis

Trumpas dėžės aprašymas: dėžė, geriausiai, kad būtų kvadratinė, iškerpame vieną šoną kaip nuotraukoje. Šonose turi būti priklijuotas geriausiai baltas popierius, kuris atspindi šviesą. Vidury galima padėti nebūtinai mėlyną foną, galima kitą šviesų foną, ką turime po ranka. Iš viršaus geras šviesos šaltinis - kuo stipresnis, tuo geraiu. Mano lempa labai silpna (60W), todėl aš dar stabilizuoju fotoaparatą su statyvų. Bet ir be statyvo galima apsieiti - galima stabilizatorių pastatyti iš knygų, kompaktinių diskų - svarbu, kad fotoapatas nebūtų paliestas, kai daromos nuotraukos. Jeigu jo reikia -statome jį iš paprastų medžiagų - ką turime po ranka. Padedame ant jo fotoaparatą, fokusuojame, įjungiame timerį, pvz.: 2sekundės, paspaudžiam ir patraukiam rankas. Gal ir nereikės stabilizuoti - tai priklauso nuo fotiko ir šviesos šaltinio. Reikia paeksperimentuoti, jeigu nuotraukos išeina neryškios, darom stabilizatorių. Tai labai lengva.
Klijuoju: Pz.Kpfw.II Ausf C
Pabaigtas: Ju-87 D-3 GPM
Vartotojo avataras
Reynevan
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: 2009 Bal 21 (Ant) 23:20
Miestas: Vilnius

Grįžti į Kartoninės technologijos / Paper Model Technology / Технологии картонных моделей

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron