Puslapis 11

Tamiya maskavimo juostos pakaitalas

StandartinėParašytas: 2016 Rgs 14 (Tre) 19:48
Aras262
Ne paslaptis, kad Tamiya geltonoji "kabuki" tipo juosta praktiškai nepakeičiama, jei nori maskuoti jautrius paviršius ir nepriekaištingai lygias linijas tarp spalvų. Taip pat ne paslaptis, kad jos kaina nėra pati mažiausia. Aš ir taip maniau iki vakar :D . Vakar "Ermitaže" (bet manau, kad "Senukuose" taip pat turėtų būti) užėjau į dažų skyrių ir maskavimo juostų lentynoje prie visų kitų "Tesa" juostų radau keletą naujų:
Paršiuko spalvos maskavimo juostą "sensitive" paviršiams - principe ta pati "kabuki" tipo, kaip ir Tamiya, tik gerokai pigesnė. Plačiausia - 50mm (ritėje 50m), siauriausia 25mm. Džiaugsmingai išbandžiau ant savo Ju88 - super. Kraštas lygus, dažų (Vallejo, dažyta be grunto, tik kruopščiai nuriebalinta izopropilu) nekelia. Taip pat maskavau kabiną - Tamiyos monopoliui galas :lol:
Šiandien dar radau ryškiai geltoną - "labai lygiems kraštams" (nesumaišyti su blankia geltona, kuri dar gerokai pigesnė, bet ta jau buvo ir anksčiau - Tamiyos kokybės nepasiekia). Nežinau, man atrodo, kad rausvos kraštai pakankamai lygūs. Klijuojasi stipriau, bet dar "bandymų" nepraėjo :D , gal ant akrilo ir nerizikuočiau.
Yra dar ir kitokių, bet tai tema dažytojams, aš langų ir balkonų nedažau :lol: