V Liublino modeliuotojų susitikimas

Čia pateikiama informacija apie renginius susijusius su modeliavimu, šio forumo naujienas ir pasikeitimus forume, kitas us modeliavimu susijusias naujienas
#

Re: V Liublino modeliuotojų susitikimai

Standartinė PzKpfw72 » 2010 Spa 12 (Ant) 22:00

Kaip ir kalbėjom rekomenduoju strategiškai geriausiai išdėstytą nakvynės vietą Liubline ...
Gautųsi pasivaikščiot kelis šimtus metrų tiek nuo konkurso vietos, tiek nuo paprasto ir pigaus kaboko :lol:

Taigi: Hotel "Relax", ul. Al. Zygmuntowskie 4 tel. (081) 532-30-03 do 05
Tikslesnius kontaktus derėtų rast www.
Gal pradėt nuo čia: http://www.yellowpages.pl/hotel/relax-hotel.html

P.S. Kabokas, kuriam vadovauja p.Robercik :arrow: ul. 1Maja, einant nuo Galerijos per gatvę, kiek paėjus nurodytąja gatve ~150-200 m. žiūrėt po kaire. Skanaus :wtf: (tik nesitikėkit ten penkių žvaigždučių)

P.P.S. Mes nakvojom Kompleks Restauracyjno-Noclegowy "Relax-Rubikon", ul. Mełgiewska 7-9
Vartotojo avataras
PzKpfw72
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 842
Užsiregistravo: 2009 Bal 17 (Pen) 19:05
Miestas: Vilnius

Re: V Liublino modeliuotojų susitikimai

Standartinė Gnomas » 2010 Spa 12 (Ant) 23:11

O taip alus ten geras ir pigus, ir šaip smagus liaudis ten renkasi :D
Vartotojo avataras
Gnomas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 2009 Bal 16 (Ket) 23:54
Miestas: Vilnius

Re: V Liublino modeliuotojų susitikimai

Standartinė Caras » 2010 Spa 13 (Tre) 10:16

Aš tikrai nevažiuoju, bet ieškau, kas galėtų nuvežti vieną lėktuvėlį. Tiesa, jį dar reikia skubiai pabaigti. Patarkite, kaip supakuoti kartoninį modelį?
Vytautas Bartkus
Vartotojo avataras
Caras
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 359
Užsiregistravo: 2010 Geg 04 (Ant) 13:19

Re: V Liublino modeliuotojų susitikimai

Standartinė auktis » 2010 Spa 13 (Tre) 11:01

Kol kas pagal planą važiuojančių komanda yra tokia: aš, Povilas-Baksas, Valdas-Geris, Tadas-Traukinukas (? -dar iki galo neapsisprendė). Taigi, modelį nuvežti tikrai galime. Dėl supakavimo - žiūrėki pats, šiaip geriausia būtų modelis, įtvirtintas maždaug modelio dydžio dėžeje dėžėje su dangčiu. Kaip tvirtinti - kaip pačiam patogiau ir priklauso nuo modelio. Aš savos plastmasiukus paprastai statau ant važiuoklės ir iš šonų prie dėžės dugno priklijuoju kokius pagaliukus ar dėžutes, kad modelis į šonus nevažinėtų. Jei važiuoklė silpna - tuomet ant dėžučių ar pan. tvirtinamas per sparnus ar kt., kad važiuoklė nesiremtų. Atkreiti reikia dėmesį, kad dėžės aukštis būtų pakankamas ir uždėjus dangtį nekliūtų antenoms ;)
Vartotojo avataras
auktis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2009 Geg 09 (Šeš) 8:48
Miestas: Vilnius

Re: V Liublino modeliuotojų susitikimai

Standartinė Baksas » 2010 Spa 13 (Tre) 12:31

auktis rašė:Kol kas pagal planą važiuojančių komanda yra tokia: aš, Povilas-Baksas, Valdas-Geris, Tadas-Traukinukas (? -dar iki galo neapsisprendė). Taigi, modelį nuvežti tikrai galime. Dėl supakavimo - žiūrėki pats, šiaip geriausia būtų modelis, įtvirtintas maždaug modelio dydžio dėžeje dėžėje su dangčiu. Kaip tvirtinti - kaip pačiam patogiau ir priklauso nuo modelio. Aš savos plastmasiukus paprastai statau ant važiuoklės ir iš šonų prie dėžės dugno priklijuoju kokius pagaliukus ar dėžutes, kad modelis į šonus nevažinėtų. Jei važiuoklė silpna - tuomet ant dėžučių ar pan. tvirtinamas per sparnus ar kt., kad važiuoklė nesiremtų. Atkreiti reikia dėmesį, kad dėžės aukštis būtų pakankamas ir uždėjus dangtį nekliūtų antenoms ;)


Suktelsi sitiem kur Remigijus parase del kambario?
Baksas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2009 Bal 21 (Ant) 15:10
Miestas: Vilnius

Re: V Liublino modeliuotojų susitikimai

Standartinė Linas » 2010 Spa 14 (Ket) 18:37

Caras rašė:Aš tikrai nevažiuoju, bet ieškau, kas galėtų nuvežti vieną lėktuvėlį. Tiesa, jį dar reikia skubiai pabaigti. Patarkite, kaip supakuoti kartoninį modelį?

Mano variantas - naudoti poroloną. Labai gerai tinka storo porolono gabalai, skirti orlaidėms (tokių galima gauti, kad ir Senukuose). Iš jo kerpu dvi detales su plyšiais sparnų galiukams ir klijuoju į dėžę taip, kad lėktuvas būtų šiek tiek pakeltas. Tokiu būdu nuo krestelėjimo važiuoklė nesibaladoja į dėžės dugną ir nėra pavojaus jai nulūžti. Dar vieną detalę iškerpu pritaikydamas fiuzeliažo formai tarp sparnų ir uodegos. Porolone iškerpu skylę pagal fiuzeliažo skerspūvį:
Image1.gif
Image1.gif (3.13 KiB) Peržiūrėta 18620 kartus(ų)

Toks porolono gabalas, priklijuotas prie dėžės strategiškai parinktoje vietoje, pakelia galinę modelio dalį ir kartu prilaiko ją nuo šokinėjimo, jeigu dėžė netyčia susipurto. Kadangi porolonas pakankamai elastingas, modelio įstatymas į išpjovą nėra problematiškas, pakanka tik atlenkti kraštus. Ir dar vieną porolono gabaliuką galima priklijuoti maždaug ties vidurine modelio dalimi, kad ji tiesiog prilaikytų fiuzeliažą.
Šios sistemos idėja tokia - sulaikyti modelį nuo šokinėjimo dėžės atžvilgiu ir išvengti galimo modelio dalių persikreipimo viena kitos atžvilgiu (t.y. nejudamai įtvirtinus sparnų galus, porolonas po fiuzeliažu neleidžia jam nusileisti ir išlaužti sparnus):
Image2.gif
Image2.gif (4.99 KiB) Peržiūrėta 18620 kartus(ų)

Žinoma, viską reikia paderinti taip, kad porolonas nesiliestų su smulkiom detalėm (antenos, Pito vamzelis, kulkosvaidžiai, bombos ir pan.). Ir tokia dėžė bus skirta tik vienam modeliui (geriausiu atveju visiems to paties mastelio pvz. Me-109-iems). Bet mano atveju toks sprendimas pasiteisino.
Vartotojo avataras
Linas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 609
Užsiregistravo: 2009 Bal 16 (Ket) 21:56
Miestas: Vilnius

Re: V Liublino modeliuotojų susitikimai

Standartinė traukinukas » 2010 Spa 16 (Šeš) 16:33

Sveiki,
tai susitikima atrodo "pramazinau, bet minties apie kelione i Liublina, tai dar neatsisakau ir greiciausiai prisijungsiu.
Gal galite, kas trumpai aprasyti, kada isvykstame ir kada griztame, nes man svarbu, kad is darbo nereiketu atsiprasineti.
Jei "sutelpame" per iseigines, tai 99% vaziuoju.
traukinukas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2009 Geg 07 (Ket) 12:46
Miestas: Vilnius

Re: V Liublino modeliuotojų susitikimai

Standartinė geris » 2010 Spa 16 (Šeš) 22:25

Kaip man auktis aiškino, tai penktadieni vėlai vakare išvykstam, sekmadieni naktį parvykstam ;) Man ir pačiam būtų įdomu sužinoti visas smulkmenas, nes susitikime negalėjau dalyvauti. Išeina, kad važiuotume keturiese. Mažoka... Na bent ir tiek gerai :)
Paveikslėlis47%
Paveikslėlis
Paveikslėlis59%
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
geris
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009 Geg 05 (Ant) 23:43
Miestas: Mažeikiai/Vilnius

Re: V Liublino modeliuotojų susitikimai

Standartinė Baksas » 2010 Spa 17 (Sek) 1:42

Pagal plana išvaziuojam šeštadienį apie 3-4 ryto. važiuoti iki ten 8 valandos.
Viežbučio kambarys jau rezervuotas 4 asmenims. Šiam momentui, pagrindinė problema ekonomiškas talpus automobilis.
Yra planas, kad pasiskolinsiu brolio dyzelį. Bet tokiu oru jau reik žieminių o jos su dygliais. Lenkijoj jei neklystu jie draudžiami :(
Gal dar kas turi kokių variantų dėl automobilio?
Baksas
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2009 Bal 21 (Ant) 15:10
Miestas: Vilnius

Re: V Liublino modeliuotojų susitikimai

Standartinė auktis » 2010 Spa 17 (Sek) 3:14

Baksas rašė:Pagal plana išvaziuojam šeštadienį apie 3-4 ryto. važiuoti iki ten 8 valandos.
Viežbučio kambarys jau rezervuotas 4 asmenims. Šiam momentui, pagrindinė problema ekonomiškas talpus automobilis.
Yra planas, kad pasiskolinsiu brolio dyzelį. Bet tokiu oru jau reik žieminių o jos su dygliais. Lenkijoj jei neklystu jie draudžiami :(
Gal dar kas turi kokių variantų dėl automobilio?


Taip, dygliai berods lenkuos uždrausti. Pagal orų prognozes (aišku, kiek jom galima pasitikėt - kitas klausimas), numatomam savaitgaliui temperatūrą tiek Liubline, tiek ir pakeliui esančiame Bialystoke žada iki -3, taigi ir padangų reikia neblogų, ir valandą kokią kelionei atsargai dėl visa ko.

Dėl automobilio galima svarstyti ir nuomos variantus, bet tuomet iš biudžeto išliptume, manau, arba būtina daugiau važiuojančių. Penktas kandidatas (jei priimtumėm) iš Kauno irgi norėtų važiuoti, už savo $$$. Lieka suvesti matematiką.
Vartotojo avataras
auktis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2009 Geg 09 (Šeš) 8:48
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Renginiai ir naujienos / Events & News / Мероприятия и новости

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron